Vistogard

Загальна назва: Uridine Triacetate

Використання Vistogard

Вістогард уповільнює пошкодження клітин, спричинене певними протираковими препаратами (капецитабін або фторурацил).

Вістогард використовується для лікування передозування капецитабіну або фторурацилу.

Вістогард також використовується в екстрених випадках для лікування небезпечних для життя побічних ефектів, спричинених капецитабіном або фторурацилом. Це включає вплив на серце, нервову систему, шлунок, кишечник або клітини крові.

Ці ліки можна застосовувати до появи симптомів передозування. Однак лікування Вістогардом має розпочатися протягом 96 годин після останнього прийому капецитабіну або фторурацилу.

Vistogard побічні ефекти

Зверніться за екстреною медичною допомогою, якщо у вас є ознаки алергічної реакції на Vistogard: кропив'янка, свербіж; утруднене дихання; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

Поширені побічні ефекти Vistogard можуть включати:

 • нудоту;
 • <

  блювота; або

 • діарея.
 • Це неповний перелік побічних ефектів, можуть виникнути й інші. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

  Перед прийомом Vistogard

  Перед тим, як використовувати Vistogard, повідомте свого лікаря про всі ваші захворювання чи алергію та про всі ліки, які ви використовуєте. У деяких випадках ви не зможете використовувати Vistogard або вам може знадобитися коригування дози чи спеціальні запобіжні заходи.

  Невідомо, чи заподіє Вістогард шкоду ненародженій дитині. Повідомте лікаря, якщо ви вагітні або плануєте завагітніти.

  Невідомо, чи проникає триацетат уридину в грудне молоко, чи це може завдати шкоди годуючій дитині. Повідомте лікаря, якщо ви годуєте дитину грудьми.

  Як використовувати Vistogard

  Звичайна доза Vistogard для дорослих при передозуванні фторурацилу/капецитабіну:

  10 грамів (1 пакет) перорально кожні 6 годин протягом 20 доз. Коментарі: кожну дозу слід змішати з 3 до 4 унцій м’якої їжі, такої як яблучне пюре, пудинг або йогурт, і приймати протягом 30 хвилин разом із 4 унціями води. Застосування: екстрене лікування передозування фторурацилом або капецитабіном, незалежно від наявності симптомів, або для пацієнтів, у яких токсичність з раннім початком важкої або небезпечної для життя токсичності, що впливає на серце або центральну нервову систему, та/або з раннім початком, надзвичайно важка побічні реакції (наприклад, шлунково-кишкова токсичність та/або нейтропенія) протягом 96 годин після завершення прийому фторурацилу або капецитабіну.

  Звичайна доза Vistogard для дорослих при оротовій ацидурії:

  Початкова доза: 60 ​​мг/кг перорально один раз на день Підтримуюча доза: збільште дозу до 120 мг/кг перорально один раз на день у разі недостатньої ефективності, наприклад, виникнення одного з наступного: -рівні оротової кислоти в сечі залишаються вище норми або підвищення вище звичайного або очікуваного діапазону для пацієнта; - лабораторні показники (наприклад, індекси еритроцитів або лейкоцитів), що впливають на спадкову оротну ацидурію, демонструють ознаки погіршення; -погіршення інших ознак або симптомів захворювання. Максимальна доза: 8 грамів перорально один раз на день. Коментарі: для пацієнтів, яким потрібні дози, кратні 2 грамам (3/4 чайної ложки), цілий пакет(и) препарату можна вводити без зважування чи вимірювання. Застосування: лікування спадкової ротової ацидурії

  Звичайна педіатрична доза при передозуванні фторурацилу/капецитабіну:

  6,2 г/м2 площі тіла перорально кожні 6 годин протягом 20 доз максимум Доза: 10 грамів на дозу Коментарі: - Виміряйте дозу за допомогою ваги з точністю принаймні 0,1 грама або градуйованої чайної ложки з точністю до 1/4 чайної ложки. -Кожну дозу слід змішувати з 3-4 унціями м’яких продуктів, таких як яблучне пюре, пудинг або йогурт, і приймати протягом 30 хвилин разом із 4 унціями води. -Невикористані гранули слід викинути та не використовувати для наступного дозування. - Обмежені клінічні дані вказують на те, що відповідь і безпека подібні у дітей і дорослих пацієнтів. Застосування: екстрене лікування передозування фторурацилом або капецитабіном, незалежно від наявності симптомів, або для пацієнтів, у яких токсичність з раннім початком важкої або небезпечної для життя токсичності, що впливає на серце або центральну нервову систему, та/або з раннім початком, надзвичайно важка побічні реакції (наприклад, шлунково-кишкова токсичність та/або нейтропенія) протягом 96 годин після завершення прийому фторурацилу або капецитабіну.

  Звичайна педіатрична доза при оротовій ацидурії:

  Початкова доза: 60 ​​мг/кг перорально один раз на день Підтримуюча доза: збільште дозу до 120 мг/кг перорально один раз на день у разі недостатньої ефективності, наприклад, виникнення одного з наступного: -рівні оротової кислоти в сечі залишаються вище норми або підвищення вище звичайного або очікуваного діапазону для пацієнта; - лабораторні показники (наприклад, індекси еритроцитів або лейкоцитів), що впливають на спадкову оротну ацидурію, демонструють ознаки погіршення; -погіршення інших ознак або симптомів захворювання. Максимальна доза: 8 грам перорально один раз на день Коментарі: -Цей препарат можна змішувати з молоком або дитячою сумішшю для пацієнтів, які отримують до 2 грамів (3/4 чайної ложки); для отримання інструкцій із застосування слід ознайомитися з інформацією про продукт виробника. - Пацієнтам, яким потрібні дози, кратні 2 грамам (3/4 чайної ложки), цілий пакет(и) препарату можна вводити без зважування чи вимірювання. Застосування: лікування спадкової оротичної ацидурії

  Попередження

  Цей посібник із застосування ліків містить інформацію про бренд Vistogard триацетату уридину. Xuriden — ще одна марка уридину триацетату, яка не описана в цьому посібнику з ліків.

  Дотримуйтеся всіх інструкцій на етикетці та упаковці ліків. Повідомте кожного свого медичного працівника про всі ваші захворювання, алергію та всі ліки, які ви використовуєте.

  Які інші препарати вплинуть Vistogard

  Інші препарати можуть взаємодіяти з триацетатом уридину, включаючи ліки, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітаміни та продукти рослинного походження. Повідомте кожному зі своїх постачальників медичних послуг про всі ліки, які ви використовуєте зараз, і будь-які ліки, які ви починаєте або припиняєте використовувати.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова