Tylenol PM

Загальна назва: Acetaminophen And Diphenhydramine
Клас препарату: Знеболюючі комбінації

Використання Tylenol PM

Ацетамінофен є болезаспокійливим і гарячковим засобом. Дифенгідрамін — це антигістамінний препарат.

Тайленол ПМ — це комбінований препарат, який використовується для лікування періодичного безсоння, пов’язаного з невеликими болями. Tylenol PM не призначений для лікування безсоння без болю або проблем зі сном, які виникають часто.

Tylenol PM також використовується для лікування незначних болів, таких як головний біль, біль у спині, суглобах або м’язах, зубах біль або менструальні спазми.

Tylenol PM також використовується для лікування нежиті, чхання, свербіння в носі та горлі, а також болю або лихоманки, спричинених алергією, звичайною застудою чи грипом.

Tylenol PM також можна використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Tylenol PM побічні ефекти

Зверніться за екстреною медичною допомогою, якщо у вас є ознаки алергічної реакції: кропив'янка; утруднене дихання; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

У рідкісних випадках ацетамінофен може викликати серйозну шкірну реакцію, яка може бути летальною. Це може статися, навіть якщо ви прийняли ацетамінофен в минулому і не було реакції. Припиніть прийом цих ліків і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас почервоніння шкіри або висип, який поширюється та спричиняє утворення пухирів і лущення. Якщо у вас така реакція, вам більше ніколи не слід приймати ліки, що містять ацетамінофен.

Ліки можуть викликати серйозні побічні ефекти. Припиніть використання ліків і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас:

 • сильна сонливість;
 • болючі або утруднене сечовипускання; або
 • проблеми з печінкою - втрата апетиту, біль у шлунку (вгорі справа), втома, свербіж, темна сеча, глинистий стілець, жовтяниця (пожовтіння шкіри або очі).
 • Поширені побічні ефекти Tylenol PM можуть включати:

 • сонливість;
 • запор;
 • зменшення сечовипускання;
 • сухість очей, помутніння бачення; або
 • сухість у роті, носі чи горлі.
 • Це неповний перелік побічних ефектів, інші можуть відбуваються. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

  Перед прийомом Tylenol PM

  Порадьтеся з лікарем, перш ніж приймати ліки, що містять ацетамінофен, якщо у вас були захворювання печінки або ви вживаєте більше 3 алкогольних напоїв на день.

  Запитайте лікаря або фармацевта, чи безпечно використовувати ці ліки, якщо у вас коли-небудь було:

 • захворювання печінки;
 • збільшення простати або проблеми з сечовипусканням;
 • астма, хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ), емфізема легенів або інший розлад дихання;
 • глаукома; або
 • захворювання, при якому ви приймаєте варфарин (Coumadin, Jantoven).
 • Порадьтеся з лікарем перед використанням цього препарату, якщо ви вагітні або годуєте грудьми. Дифенгідрамін може уповільнити вироблення грудного молока.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Tylenol PM

  Використовуйте точно відповідно до вказівок на етикетці або за призначенням лікаря. Tylenol PM призначений лише для короткочасного застосування, доки симптоми не зникнуть.

  Не приймайте більше Tylenol PM, ніж рекомендовано. Передозування ацетамінофену може пошкодити вашу печінку або спричинити смерть. Прийом занадто великої кількості димедролу може призвести до серйозних проблем із серцем, судом, коми або смерті.

  Tylenol PM не призначений для використання особам молодше 12 років. Не використовуйте ліки, щоб зробити дитину сонною. Смерть може настати через неправильне використання антигістамінних препаратів у дуже маленьких дітей.

  Не використовуйте ці ліки довше 2 тижнів для лікування проблеми зі сном або довше 7 днів для лікування симптомів застуди чи алергії.

  Зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас все ще є лихоманка через 3 дні або ви все ще відчуваєте біль через 10 днів (або 5 днів, якщо ви 12-17 років). Також зателефонуйте своєму лікарю, якщо ваші симптоми погіршаться або якщо у вас з’явиться почервоніння чи набряк.

  Якщо вам потрібна операція чи медичні обстеження, заздалегідь повідомте лікаря, якщо ви приймали ці ліки протягом останніх кількох днів. днів.

  Зберігати при кімнатній температурі подалі від вологи та тепла.

  Попередження

  Використовуйте Tylenol PM точно відповідно до вказівок. Передозування ацетамінофену може пошкодити вашу печінку або спричинити смерть. Прийом занадто великої кількості димедролу може призвести до серйозних проблем із серцем, судом, коми або смерті.

  Не використовуйте ці ліки, щоб викликати сонливість дитини. Ці ліки є не для використання особами молодше 12 років.

  Перед використанням будь-яких інших ліків, які можуть містити ацетамінофен або дифенгідрамін, порадьтеся з лікарем або фармацевтом. Прийом занадто великої кількості будь-якого з цих ліків може призвести до смертельного передозування.

  Вживання алкоголю може підвищити ризик пошкодження печінки під час прийому ацетамінофену.

  Припиніть прийом цих ліків і зателефонуйте своєму негайно зверніться до лікаря, якщо у вас почервоніння шкіри або висипання, які поширюються та викликають утворення пухирів і лущення.

  Які інші препарати вплинуть Tylenol PM

  Порадьтеся з лікарем або фармацевтом, перш ніж використовувати Tylenol PM з будь-якими іншими ліками, особливо з препаратами, які можуть викликати сонливість (такими як опіоїдні препарати, ліки для сну, засоби для релаксації м’язів або ліки від тривоги чи судом). Повідомте свого лікаря про всі ліки, які ви зараз приймаєте, а також про будь-які ліки, які ви починаєте або припиняєте використовувати. Це включає ліки, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітаміни та продукти рослинного походження. Тут перераховано не всі можливі взаємодії.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова