Visudyne

Загальна назва: Verteporfin
Клас препарату: Різні протипухлинні засоби

Використання Visudyne

Visudyne діє, підвищуючи чутливість ока до світла. Цей препарат впливає на патологічні кровоносні судини ока.

Visudyne використовується разом із «фотодинамічною» лазерною терапією світлом для лікування захворювань кровоносних судин ока, спричинених дегенерацією жовтої плями та іншими захворюваннями очей.

Visudyne також можна використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Visudyne побічні ефекти

Зверніться за екстреною медичною допомогою, якщо у вас є будь-які з цих ознак алергічної реакції: кропив'янка; утруднення дихання; пітливість; запаморочення; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

Негайно повідомте своїм опікунам, якщо у вас:

 • значне погіршення зору;
 • раптовий і сильний біль;
 • сильне почервоніння або інша зміна кольору ваших очей;
 • біль в очах або ореоли навколо світла;
 • відчуття, ніби ви можете втратити свідомість;
 • біль у грудях; або
 • почервоніння (тепло, почервоніння або відчуття поколювання).
 • Поширені побічні ефекти Visudyne можуть включають:

 • незначні зміни у вашому зорі, бачення спалахів світла;
 • сухість очей;

 • почервоніння, набряк або свербіж повік;
 • головний біль, відчуття слабкості або втоми;
 • легкий свербіж або шкірний висип;
 • запор, нудота;
 • біль у суглобах, м'язова слабкість;
 • лихоманка, озноб, симптоми грипу; або
 • біль, набряк, кровотеча або свербіж у місці введення ліків.
 • Це неповний список побічних ефектів та інших. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

  Перед прийомом Visudyne

  Ви не повинні отримувати Visudyne, якщо у вас алергія на нього або якщо у вас порфірія (генетичний ферментний розлад, який викликає симптоми, що впливають на шкіру або нервову систему).

  Щоб переконатися, що Visudyne безпечний для вас, повідомте свого лікаря, якщо у вас є:

 • захворювання печінки;
 • захворювання жовчного міхура; або
 • якщо ви проходите променеве лікування.
 • Категорія C щодо вагітності за FDA. Невідомо, чи зашкодить Visudyne ненародженій дитині. Повідомте свого лікаря, якщо ви вагітні або плануєте завагітніти під час використання цього препарату.

  Вертепорфін може проникати в грудне молоко і може завдати шкоди немовляті. Ви не повинні годувати грудьми під час використання вертепорфіну.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Visudyne

  Visudyne вводять у вену через крапельницю. Ви отримаєте цю ін’єкцію в клініці чи лікарні. Ці ліки потрібно вводити повільно, і для завершення внутрішньовенної інфузії може знадобитися принаймні 10 хвилин.

  Повідомте своїм опікунам, якщо ви відчуваєте печіння, біль або набряк навколо голки для внутрішньовенного введення під час ін’єкції Visudyne.

  Протягом 15 хвилин після початку інфузії Visudyne ви отримаєте обробку ока лазерним світлом.

  Після отримання Visudyne ви повинні захистити очі від природного впливу сонячне та яскраве освітлення в приміщенні протягом щонайменше 5 днів.. Для найкращого захисту носіть темні сонцезахисні окуляри щоразу, коли ви перебуваєте на вулиці або в приміщенні при яскравому освітленні.

  Ви не повинні залишатися в темряві, коли ви перебуваєте в приміщенні, оскільки це фактично може спричинити активність препарату у вашому тілі. довше. Найкраще проводити час при навколишньому освітленні в приміщенні, наприклад, при непрямому сонячному світлі через вікно або при освітленні лампами розжарювання низької потужності. Уникайте місць, де ви будете піддаватися впливу галогенного або флуоресцентного світла.

  Ваш лікар повинен регулярно перевіряти ваш прогрес. Не пропустіть жодної запланованої зустрічі.

  Попередження

  Ви не повинні приймати Visudyne, якщо у вас порфірія (генетичний ферментний розлад, який викликає симптоми, що вражають шкіру або нервову систему).

  Які інші препарати вплинуть Visudyne

  Інші препарати можуть взаємодіяти з вертепорфіном, включаючи ліки, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітаміни та продукти рослинного походження. Розкажіть кожному зі своїх постачальників медичних послуг про всі ліки, які ви використовуєте зараз, і будь-які ліки, які ви починаєте або припиняєте використовувати.

  Цей список не є повним, інші препарати можуть взаємодіяти з Visudyne. Повідомте лікаря про всі ліки, які ви використовуєте. Сюди входять рецептурні, безрецептурні, вітамінні та рослинні продукти. Не починайте приймати новий препарат, не повідомивши свого лікаря.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова