Vita-Ray topical

Nazwa ogólna: Vitamins A, D, And E (topical)
Klasa leku: Miejscowe emolienty

Użycie Vita-Ray topical

Vita-Ray (dla skóry) to środek chroniący skórę. Działa poprzez nawilżanie i uszczelnianie skóry oraz pomaga w gojeniu się skóry.

Lek ten stosuje się w leczeniu wysypki pieluszkowej, suchej lub otartej skóry oraz drobnych skaleczeń lub oparzeń.

Vita -Ray można również stosować do celów niewymienionych w tym przewodniku po lekach.

Vita-Ray topical skutki uboczne

Uzyskaj pomoc medyczną w nagłych przypadkach, jeśli wystąpi którykolwiek z poniższych objawów reakcji alergicznej: pokrzywka; trudne oddychanie; obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.

Przestań stosować lek i natychmiast skontaktuj się z lekarzem, jeśli u dziecka wystąpią poważne działania niepożądane, takie jak uczucie ciepła, zaczerwienienie, sączenie lub silne podrażnienie w miejscu stosowany jest lek.

To nie jest pełna lista działań niepożądanych, mogą wystąpić inne. Zadzwoń do lekarza po poradę lekarską dotyczącą skutków ubocznych. Działania niepożądane można zgłaszać do FDA pod numerem 1-800-FDA-1088.

Przed wzięciem Vita-Ray topical

Nie należy stosować tego leku, jeśli Twoje dziecko jest na niego uczulone. Nie nakładaj Vita-Ray bez gumowej rękawicy lub nakładki na palec, jeśli jesteś uczulony na ten lek.

Zapytaj lekarza lub farmaceutę, czy stosowanie tego leku u dziecka jest bezpieczne, jeśli dziecko ma uczulenie na jakiekolwiek leki lub produkty do pielęgnacji skóry, w tym mydła, olejki, płyny lub kremy.

Powiąż narkotyki

Ostrzeżenia

Nie należy stosować tego leku, jeśli Twoje dziecko jest na niego uczulone. Jeśli jesteś uczulony na ten lek, nie stosuj Vita-Ray bez gumowej rękawiczki lub nakładki na palec.

Zapytaj lekarza lub farmaceutę, czy stosowanie tego leku u Twojego dziecka jest bezpieczne, jeśli dziecko jest uczulone na jakiekolwiek leki lub produkty do pielęgnacji skóry, w tym mydła, olejki, płyny lub kremy.

Przestań stosować lek i natychmiast skontaktuj się z lekarzem, jeśli u dziecka wystąpią poważne działania niepożądane, takie jak uczucie ciepła, zaczerwienienie, sączenie, lub silne podrażnienie w miejscu zastosowania leku.

Utrzymuj miejsce pieluszki dziecka tak suche, jak to możliwe. Natychmiast zmieniaj mokre lub zabrudzone pieluchy, aby wilgoć i bakterie nie podrażniały skóry dziecka. Zawsze zakładaj nową pieluchę zaraz po przebudzeniu się dziecka rano, a także każdego wieczoru tuż przed położeniem dziecka do łóżka.

Na jakie inne leki wpłyną Vita-Ray topical

Jest mało prawdopodobne, aby inne leki przyjmowane doustnie lub wstrzykiwane miały wpływ na miejscowo stosowany Vita-Ray. Ale wiele leków może ze sobą wchodzić w interakcje. Powiedz swojemu doktorowi o wszystkich lekach które zażywasz. Obejmuje to produkty na receptę, bez recepty, produkty witaminowe i ziołowe. Nie rozpoczynaj stosowania nowego leku bez poinformowania o tym lekarza.

Zastrzeżenie

Dołożono wszelkich starań, aby informacje dostarczane przez Drugslib.com były dokładne i aktualne -data i kompletność, ale nie udziela się na to żadnej gwarancji. Informacje o lekach zawarte w niniejszym dokumencie mogą mieć charakter wrażliwy na czas. Informacje na stronie Drugslib.com zostały zebrane do użytku przez pracowników służby zdrowia i konsumentów w Stanach Zjednoczonych, dlatego też Drugslib.com nie gwarantuje, że użycie poza Stanami Zjednoczonymi jest właściwe, chyba że wyraźnie wskazano inaczej. Informacje o lekach na Drugslib.com nie promują leków, nie diagnozują pacjentów ani nie zalecają terapii. Informacje o lekach na Drugslib.com to źródło informacji zaprojektowane, aby pomóc licencjonowanym pracownikom służby zdrowia w opiece nad pacjentami i/lub służyć konsumentom traktującym tę usługę jako uzupełnienie, a nie substytut wiedzy specjalistycznej, umiejętności, wiedzy i oceny personelu medycznego praktycy.

Brak ostrzeżenia dotyczącego danego leku lub kombinacji leków w żadnym wypadku nie powinien być interpretowany jako wskazanie, że lek lub kombinacja leków jest bezpieczna, skuteczna lub odpowiednia dla danego pacjenta. Drugslib.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakikolwiek aspekt opieki zdrowotnej zarządzanej przy pomocy informacji udostępnianych przez Drugslib.com. Informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie obejmują wszystkich możliwych zastosowań, wskazówek, środków ostrożności, ostrzeżeń, interakcji leków, reakcji alergicznych lub skutków ubocznych. Jeśli masz pytania dotyczące przyjmowanych leków, skontaktuj się ze swoim lekarzem, pielęgniarką lub farmaceutą.

Popularne słowa kluczowe