Vita-Ray topical

Genel isim: Vitamins A, D, And E (topical)
İlaç sınıfı: Topikal yumuşatıcılar

Kullanımı Vita-Ray topical

Vita-Ray (cilt için) bir cilt koruyucudur. Cildi nemlendirerek ve kapatarak çalışır ve cildin iyileşmesine yardımcı olur.

Bu ilaç bebek bezindeki pişikleri, kuru veya tahriş olmuş cildi ve küçük kesik veya yanıkları tedavi etmek için kullanılır.

Vita -Ray bu ilaç kılavuzunda listelenmeyen amaçlar için de kullanılabilir.

Vita-Ray topical yan etkiler

Şu alerjik reaksiyon belirtilerinden herhangi birine sahipseniz acil tıbbi yardım alın: kurdeşen; zor nefes alma; yüzünüzün, dudaklarınızın, dilinizin veya boğazınızın şişmesi.

Çocuğunuzda sıcaklık, kızarıklık, sızıntı veya ciddi tahriş gibi ciddi bir yan etki görülürse ilacı kullanmayı bırakın ve derhal doktorunuzu arayın. ilaç uygulanır.

Bu, yan etkilerin tam listesi değildir ve başkaları da ortaya çıkabilir. Yan etkiler hakkında tıbbi tavsiye için doktorunuzu arayın. Yan etkileri 1-800-FDA-1088 numaralı telefondan FDA'ya bildirebilirsiniz.

Almadan önce Vita-Ray topical

Çocuğunuzun alerjisi varsa bu ilacı kullanmamalısınız. Bu ilaca alerjiniz varsa Vita-Ray'i lastik eldiven veya parmak yatağı olmadan uygulamayın.

Çocuğunuzun herhangi bir ilaca veya sabun, yağ, losyon veya krem ​​dahil cilt ürünlerine alerjisi varsa, bu ilacı çocuğunuzda kullanmanın güvenli olup olmadığını doktorunuza veya eczacınıza sorun.

İlaçları ilişkilendirin

Uyarılar

Çocuğunuzun alerjisi varsa bu ilacı kullanmamalısınız. Bu ilaca alerjiniz varsa Vita-Ray'i lastik eldiven veya parmak yatağı olmadan uygulamayın.

Çocuğunuzun alerjisi varsa bu ilacı çocuğunuzda kullanmanın güvenli olup olmadığını bir doktora veya eczacınıza sorun. Sabunlar, yağlar, losyonlar veya kremler de dahil olmak üzere herhangi bir ilaç veya cilt ürününe.

Çocuğunuzda sıcaklık, kızarıklık, sızıntı gibi ciddi bir yan etki oluşursa ilacı kullanmayı bırakın ve hemen doktorunuzu arayın. veya ilacın uygulandığı yerde şiddetli tahriş.

Bebeğin bez bölgesini mümkün olduğunca kuru tutun. Islaklığın ve bakterilerin bebeğin cildini tahriş etmesini önlemek için ıslak veya kirli bebek bezlerini hemen değiştirin. Yeni bebek bezini daima bebek sabah ilk uyandığında ve ayrıca her gece bebeği yatağına yatırmadan hemen önce takın.

Başka hangi ilaçlar etkileyecektir Vita-Ray topical

Ağızdan aldığınız veya enjekte ettiğiniz diğer ilaçların topikal olarak uygulanan Vita-Ray üzerinde bir etkisi olması muhtemel değildir. Ancak birçok ilaç birbiriyle etkileşime girebilir. Kullandığınız tüm ilaçları doktorunuza bildirin. Buna reçeteli, reçetesiz, vitamin ve bitkisel ürünler dahildir. Doktorunuza haber vermeden yeni bir ilaca başlamayın.

Sorumluluk reddi beyanı

Drugslib.com tarafından sağlanan bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlamak için her türlü çaba gösterilmiştir. -tarihli ve eksiksizdir ancak bu konuda hiçbir garanti verilmemektedir. Burada yer alan ilaç bilgileri zamana duyarlı olabilir. Drugslib.com bilgileri Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sağlık uygulayıcıları ve tüketiciler tarafından kullanılmak üzere derlenmiştir ve bu nedenle Drugslib.com, aksi özellikle belirtilmediği sürece Amerika Birleşik Devletleri dışındaki kullanımların uygun olduğunu garanti etmez. Drugslib.com'un ilaç bilgileri ilaçları onaylamaz, hastalara teşhis koymaz veya tedavi önermez. Drugslib.com'un ilaç bilgileri, lisanslı sağlık uygulayıcılarına hastalarıyla ilgilenme konusunda yardımcı olmak ve/veya bu hizmeti görüntüleyen tüketicilere sağlık hizmetinin uzmanlığı, becerisi, bilgisi ve muhakemesi yerine değil, tamamlayıcı olarak hizmet etmek için tasarlanmış bir bilgi kaynağıdır. uygulayıcılar.

Belirli bir ilaç veya ilaç kombinasyonu için bir uyarının bulunmaması, hiçbir şekilde ilacın veya ilaç kombinasyonunun herhangi bir hasta için güvenli, etkili veya uygun olduğu şeklinde yorumlanmamalıdır. Drugslib.com, Drugslib.com'un sağladığı bilgilerin yardımıyla uygulanan sağlık hizmetlerinin herhangi bir yönüne ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Burada yer alan bilgilerin olası tüm kullanımları, talimatları, önlemleri, uyarıları, ilaç etkileşimlerini, alerjik reaksiyonları veya olumsuz etkileri kapsaması amaçlanmamıştır. Aldığınız ilaçlarla ilgili sorularınız varsa doktorunuza, hemşirenize veya eczacınıza danışın.

Popüler Anahtar Kelimeler