Vita-Ray topical

Загальна назва: Vitamins A, D, And E (topical)
Клас препарату: Актуальні пом'якшувальні засоби

Використання Vita-Ray topical

Vita-Ray (для шкіри) — засіб для захисту шкіри. Він зволожує та ущільнює шкіру, а також сприяє загоєнню шкіри.

Цей препарат використовується для лікування пелюшкового висипу, сухості або потертості шкіри, а також незначних порізів або опіків.

Vita - Рей також можна використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Vita-Ray topical побічні ефекти

Зверніться за екстреною медичною допомогою, якщо у вас є будь-які з цих ознак алергічної реакції: кропив'янка; утруднене дихання; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

Припиніть використання ліків і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вашої дитини виникли серйозні побічні ефекти, такі як тепло, почервоніння, сочіння або сильне подразнення, де застосовується ліки.

Це неповний перелік побічних ефектів, можуть виникнути інші. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

Перед прийомом Vita-Ray topical

Ви не повинні використовувати цей препарат, якщо у вашої дитини на нього алергія. Не наносьте Vita-Ray без гумової рукавички або напальчника, якщо у вас алергія на цей препарат.

Запитайте лікаря або фармацевта, чи безпечно для вас використовувати цей препарат для вашої дитини, якщо у дитини алергія на будь-які ліки або засоби для шкіри, зокрема мило, олії, лосьйони чи креми.

Пов'язати наркотики

Попередження

Ви не повинні використовувати цей препарат, якщо у вашої дитини на нього алергія. Не застосовуйте Vita-Ray без гумової рукавички або напальчника, якщо у вас алергія на цей препарат.

Запитайте лікаря або фармацевта, чи безпечно для вас використовувати цей препарат для вашої дитини, якщо у дитини алергія до будь-яких ліків або продуктів для шкіри, включаючи мило, олії, лосьйони або креми.

Припиніть використання ліків і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вашої дитини виникнуть серйозні побічні ефекти, такі як тепло, почервоніння, виділення, або сильне подразнення в місці нанесення ліків.

Тримайте область підгузника дитини якомога сухішою. Негайно міняйте мокрі або забруднені підгузки, щоб вологість і бактерії не дратували шкіру дитини. Завжди надягайте новий підгузок, коли дитина вперше прокидається вранці, а також щовечора перед тим, як укладати дитину спати.

Які інші препарати вплинуть Vita-Ray topical

Навряд чи інші препарати, які ви приймаєте перорально або ін’єкційно, впливатимуть на Vita-Ray для місцевого застосування. Але багато ліків можуть взаємодіяти один з одним. Повідомте лікаря про всі ліки, які ви використовуєте. Сюди входять рецептурні, безрецептурні, вітамінні та рослинні продукти. Не починайте приймати новий препарат, не повідомивши свого лікаря.

Відмова від відповідальності

Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

Популярні ключові слова