Vitafusion Omega-3 Gummies

Nazwa ogólna: Omega-3 Polyunsaturated Fatty Acids
Klasa leku: Produkty nutraceutyczne

Użycie Vitafusion Omega-3 Gummies

Niektóre żelki Vitafusion Omega-3 na receptę są stosowane u dorosłych w połączeniu z dietą, aby pomóc obniżyć poziom trójglicerydów we krwi.

Żelki Vitafusion Omega-3 można również stosować w połączeniu z innymi witaminami u dorosłych i dzieci jako suplement diety.

Żelki Vitafusion Omega-3 można również stosować do celów niewymienionych w tym przewodniku po lekach.

Vitafusion Omega-3 Gummies skutki uboczne

Uzyskaj pomoc lekarską, jeśli masz objawy reakcji alergicznej: pokrzywkę, trudności w oddychaniu, obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.

Żelki Vitafusion Omega-3 mogą powodować poważne skutki uboczne. Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli odczuwasz:

 • ból w klatce piersiowej; lub
 • nierówne bicie serca.
 • Częste skutki uboczne Vitafusion Omega-3 Gummies mogą obejmować: b>

 • bekanie, zmiany w odczuwaniu smaku;
 • utrata apetytu;
 • biegunka, zaparcie, rozstrój żołądka;
 • ból pleców; lub
 • suchość w ustach.
 • To nie jest pełna lista działań niepożądanych i mogą wystąpić inne. Zadzwoń do lekarza po poradę lekarską dotyczącą skutków ubocznych. Działania niepożądane można zgłaszać do FDA pod numerem 1-800-FDA-1088.

  Przed wzięciem Vitafusion Omega-3 Gummies

  Nie powinieneś stosować żelek Vitafusion Omega-3, jeśli jesteś uczulony na żelki Vitafusion Omega-3, soję, ryby lub skorupiaki.

  Jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, przed zażyciem żelek Vitafusion Omega-3 Gummies zapytaj swojego lekarza lub farmaceutę.

  Powiedz swojemu lekarzowi, jeśli u pacjenta występuje lub kiedykolwiek występował:

 • cukrzyca;
 • problemy z krwawieniem, niedokrwistość (niski poziom czerwonych krwinek);
 • zaburzenie rytmu serca;
 • zaburzenie trzustki;
 • niedoczynność tarczycy; lub
 • choroba wątroby.
 • Nie wiadomo, czy żelki Vitafusion Omega-3 zaszkodzą nienarodzonemu dziecku. Jeśli jesteś w ciąży lub planujesz zajść w ciążę, powiedz swojemu lekarzowi.

  Zapytaj lekarza, czy karmienie piersią podczas stosowania żelek Vitafusion Omega-3 jest bezpieczne.

  Nie podawaj dziecku żadnych ziół ani suplementów zdrowotnych bez porady lekarza.

  Powiąż narkotyki

  Jak używać Vitafusion Omega-3 Gummies

  Postępuj zgodnie ze wszystkimi wskazówkami na etykiecie recepty i przeczytaj wszystkie przewodniki po lekach lub ulotki z instrukcjami. Stosuj lek dokładnie zgodnie z zaleceniami. Nie należy stosować większej ilości produktu, niż jest to zalecane na etykiecie.

  Zalecana dzienna dawka wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 zmienia się wraz z wiekiem. Postępuj zgodnie z instrukcjami swojego lekarza. Więcej informacji można również uzyskać w Biurze ds. Suplementów Diety NIH lub w bazie danych USDA Nutrient Database zawierającej zalecane dzienne spożycie.

  Produktów dostępnych bez recepty (OTC) nie należy stosować w celu zastąpienia przepisanych leków przez twojego lekarza. Zapytaj swojego lekarza, farmaceutę lub innego pracownika służby zdrowia, czy stosowanie tego produktu jest bezpieczne.

  Przyjmować z jedzeniem.

  Kapsułkę połykać w całości i nie kruszyć, żuć, łamać, lub otwórz ją.

  Tabletkę do żucia należy przeżuć przed jej połknięciem.

  Odmierzaj płynny lek za pomocą dołączonego urządzenia pomiarowego (nie łyżki kuchennej).

  Zapotrzebowanie na dawkę może ulec zmianie w przypadku zmiany marki, mocy lub postaci tego leku na inną. Unikaj błędów w leczeniu, stosując dokładnie zgodnie z zaleceniami na etykiecie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

  Twoje leczenie może obejmować również dietę, ćwiczenia fizyczne, kontrolę masy ciała i badania krwi.

  Poinformuj. skontaktuj się z lekarzem, jeśli masz planowaną operację.

  Przechowywać szczelnie zamknięte w temperaturze pokojowej, z dala od wilgoci, ciepła i światła. Nie zamrażaj.

  Ostrzeżenia

  Używaj wyłącznie zgodnie z zaleceniami i postępuj zgodnie ze wszystkimi wskazówkami na etykiecie i opakowaniu. Poinformuj każdego ze swoich pracowników służby zdrowia, jeśli stosujesz inne leki, masz inne schorzenia lub alergie.

  Na jakie inne leki wpłyną Vitafusion Omega-3 Gummies

  Nie należy przyjmować Vitafusion Omega-3 Gummies bez porady lekarza, jeśli stosujesz którykolwiek z następujących leków:

 • lek stosowany w celu zapobiegania powstawaniu zakrzepów krwi – alteplaza, klopidogrel, dipirydamol , tiklopidyna i inne; lub
 • rozrzedzacz krwi – warfaryna, Coumadin, Jantoven, apiksaban, rywaroksaban, dabigatran.
 • Ta lista jest Nie kompletny. Inne leki mogą wpływać na żelki Vitafusion Omega-3, w tym leki na receptę i bez recepty, witaminy i produkty ziołowe. Nie wszystkie możliwe interakcje leków są tutaj wymienione.

  Zastrzeżenie

  Dołożono wszelkich starań, aby informacje dostarczane przez Drugslib.com były dokładne i aktualne -data i kompletność, ale nie udziela się na to żadnej gwarancji. Informacje o lekach zawarte w niniejszym dokumencie mogą mieć charakter wrażliwy na czas. Informacje na stronie Drugslib.com zostały zebrane do użytku przez pracowników służby zdrowia i konsumentów w Stanach Zjednoczonych, dlatego też Drugslib.com nie gwarantuje, że użycie poza Stanami Zjednoczonymi jest właściwe, chyba że wyraźnie wskazano inaczej. Informacje o lekach na Drugslib.com nie promują leków, nie diagnozują pacjentów ani nie zalecają terapii. Informacje o lekach na Drugslib.com to źródło informacji zaprojektowane, aby pomóc licencjonowanym pracownikom służby zdrowia w opiece nad pacjentami i/lub służyć konsumentom traktującym tę usługę jako uzupełnienie, a nie substytut wiedzy specjalistycznej, umiejętności, wiedzy i oceny personelu medycznego praktycy.

  Brak ostrzeżenia dotyczącego danego leku lub kombinacji leków w żadnym wypadku nie powinien być interpretowany jako wskazanie, że lek lub kombinacja leków jest bezpieczna, skuteczna lub odpowiednia dla danego pacjenta. Drugslib.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakikolwiek aspekt opieki zdrowotnej zarządzanej przy pomocy informacji udostępnianych przez Drugslib.com. Informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie obejmują wszystkich możliwych zastosowań, wskazówek, środków ostrożności, ostrzeżeń, interakcji leków, reakcji alergicznych lub skutków ubocznych. Jeśli masz pytania dotyczące przyjmowanych leków, skontaktuj się ze swoim lekarzem, pielęgniarką lub farmaceutą.

  Popularne słowa kluczowe