Vitafusion Omega-3 Gummies

Genel isim: Omega-3 Polyunsaturated Fatty Acids
İlaç sınıfı: Nutrasötik ürünler

Kullanımı Vitafusion Omega-3 Gummies

Belirli reçeteli Vitafusion Omega-3 Sakızları yetişkinlerde kandaki trigliserit seviyelerinin düşürülmesine yardımcı olmak için diyetle birlikte kullanılır.

Vitafusion Omega-3 Sakızları diğer vitaminlerle kombinasyon halinde de kullanılabilir. yetişkinlerde ve çocuklarda besin takviyesi olarak.

Vitafusion Omega-3 Sakızları bu ilaç kılavuzunda listelenmeyen amaçlar için de kullanılabilir.

Vitafusion Omega-3 Gummies yan etkiler

Kurdeşen, zor nefes alma, yüz, dudak, dil veya boğazda şişme gibi alerjik reaksiyon belirtileri varsa acil tıbbi yardım alın.

Vitafusion Omega-3 Sakızları ciddi yan etkilere neden olabilir. Aşağıdaki durumlarda hemen doktorunuzu arayın:

 • göğüs ağrısı; veya
 • düzensiz kalp atışları.
 • Vitafusion Omega-3 Sakızlarının yaygın yan etkileri şunları içerebilir: b>

 • Geğirti, tat alma duyusunda değişiklikler;
 • iştah kaybı;
 • ishal, kabızlık, mide rahatsızlığı;
 • sırt ağrısı; veya
 • ağız kuruluğu.
 • Bu, yan etkilerin tam listesi değildir ve başkaları da meydana gelebilir. Yan etkiler hakkında tıbbi tavsiye için doktorunuzu arayın. Yan etkileri 1-800-FDA-1088 numaralı telefondan FDA'ya bildirebilirsiniz.

  Almadan önce Vitafusion Omega-3 Gummies

  Vitafusion Omega-3 Sakızları, soya, balık veya kabuklu deniz hayvanlarına alerjiniz varsa Vitafusion Omega-3 Sakızlarını kullanmamalısınız.

  Herhangi bir sağlık probleminiz varsa Vitafusion Omega-3 Sakızlarını almadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

  Aşağıdaki durumlara sahipseniz veya geçmişte yaşadıysanız doktorunuza bildirin:

 • diyabet;
 • kanama sorunları, anemi (kırmızı kan hücrelerinin düşük olması);
 • kalp ritmi bozukluğu;
 • pankreas bozukluğu;
 • tiroid bezinin az çalışması; veya
 • karaciğer hastalığı.
 • Vitafusion Omega-3 Sakızlarının doğmamış bir bebeğe zarar verip vermeyeceği bilinmiyor. Hamileyseniz veya hamile kalmayı planlıyorsanız doktorunuza bildirin.

  Vitafusion Omega-3 Sakızlarını kullanırken emzirmenin güvenli olup olmadığını doktorunuza sorun.

  Tıbbi tavsiye olmadan çocuğa herhangi bir bitkisel veya sağlık takviyesi vermeyin.

  İlaçları ilişkilendirin

  Nasıl kullanılır Vitafusion Omega-3 Gummies

  Reçete etiketinizdeki tüm talimatları izleyin ve tüm ilaç kılavuzlarını veya talimat sayfalarını okuyun. İlacı tam olarak belirtildiği şekilde kullanın. Bu ürünü etikette tavsiye edilenden daha fazla kullanmayın.

  Omega-3 çoklu doymamış yağ asitlerinin tavsiye edilen günlük dozu yaşla birlikte değişir. Sağlık uzmanınızın talimatlarını izleyin. Daha fazla bilgi için NIH Diyet Takviyeleri Ofisine veya önerilen günlük miktarlar için USDA Besin Veritabanına da başvurabilirsiniz.

  Reçetesiz (OTC) ürünler, sizin için reçete edilen ilacın yerine kullanılmamalıdır. doktorunuz tarafından. Bu ürünü kullanmanın güvenli olup olmadığını doktorunuza, eczacınıza veya diğer sağlık uzmanınıza sorun.

  Yiyecekle birlikte alın.

  Kapsülü bütün olarak yutun ve ezmeyin, çiğneyin, kırmayın, kırmayın, veya açın.

  Çiğnenebilir tableti yutmadan önce çiğnemelisiniz.

  Sıvı ilacı birlikte verilen ölçüm cihazıyla (mutfak kaşığı değil) ölçün.

  Bu ilacın farklı bir markasına, dozajına veya formuna geçerseniz doz ihtiyaçlarınız değişebilir. Tam olarak etikette belirtildiği şekilde veya doktorunuzun önerdiği şekilde kullanarak ilaç hatalarından kaçının.

  Tedaviniz ayrıca diyet, egzersiz, kilo kontrolü ve kan testlerini de içerebilir.

  Söyleyin Planlanmış bir ameliyatınız varsa doktorunuza bildirin.

  Oda sıcaklığında, nemden, ısıdan ve ışıktan uzakta, ağzı sıkıca kapalı olarak saklayın. Dondurmayın.

  Uyarılar

  Yalnızca belirtildiği şekilde kullanın ve etiket ve paket üzerindeki tüm talimatlara uyun. Başka ilaçlar kullanıyorsanız veya başka tıbbi rahatsızlıklarınız veya alerjiniz varsa sağlık uzmanlarınıza bildirin.

  Başka hangi ilaçlar etkileyecektir Vitafusion Omega-3 Gummies

  Aşağıdaki ilaçlardan herhangi birini kullanıyorsanız Vitafusion Omega-3 Gummies'i tıbbi tavsiye olmadan almayın:

 • kan pıhtılarını önlemek için kullanılan ilaç - alteplase, klopidogrel, dipiridamol tiklopidin ve diğerleri; veya
 • bir kan sulandırıcı — warfarin, Coumadin, Jantoven, apixaban, rivaroxaban, dabigatran.
 • Bu liste tamamlanmamış. Reçeteli ve reçetesiz satılan ilaçlar, vitaminler ve bitkisel ürünler de dahil olmak üzere diğer ilaçlar Vitafusion Omega-3 Sakızlarını etkileyebilir. Olası ilaç etkileşimlerinin tümü burada listelenmemiştir.

  Sorumluluk reddi beyanı

  Drugslib.com tarafından sağlanan bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlamak için her türlü çaba gösterilmiştir. -tarihli ve eksiksizdir ancak bu konuda hiçbir garanti verilmemektedir. Burada yer alan ilaç bilgileri zamana duyarlı olabilir. Drugslib.com bilgileri Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sağlık uygulayıcıları ve tüketiciler tarafından kullanılmak üzere derlenmiştir ve bu nedenle Drugslib.com, aksi özellikle belirtilmediği sürece Amerika Birleşik Devletleri dışındaki kullanımların uygun olduğunu garanti etmez. Drugslib.com'un ilaç bilgileri ilaçları onaylamaz, hastalara teşhis koymaz veya tedavi önermez. Drugslib.com'un ilaç bilgileri, lisanslı sağlık uygulayıcılarına hastalarıyla ilgilenme konusunda yardımcı olmak ve/veya bu hizmeti görüntüleyen tüketicilere sağlık hizmetinin uzmanlığı, becerisi, bilgisi ve muhakemesi yerine değil, tamamlayıcı olarak hizmet etmek için tasarlanmış bir bilgi kaynağıdır. uygulayıcılar.

  Belirli bir ilaç veya ilaç kombinasyonu için bir uyarının bulunmaması, hiçbir şekilde ilacın veya ilaç kombinasyonunun herhangi bir hasta için güvenli, etkili veya uygun olduğu şeklinde yorumlanmamalıdır. Drugslib.com, Drugslib.com'un sağladığı bilgilerin yardımıyla uygulanan sağlık hizmetlerinin herhangi bir yönüne ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Burada yer alan bilgilerin olası tüm kullanımları, talimatları, önlemleri, uyarıları, ilaç etkileşimlerini, alerjik reaksiyonları veya olumsuz etkileri kapsaması amaçlanmamıştır. Aldığınız ilaçlarla ilgili sorularınız varsa doktorunuza, hemşirenize veya eczacınıza danışın.

  Popüler Anahtar Kelimeler