Vitafusion Omega-3 Gummies

Загальна назва: Omega-3 Polyunsaturated Fatty Acids
Клас препарату: Нутрицевтичні продукти

Використання Vitafusion Omega-3 Gummies

Певні жувальні цукерки Vitafusion Omega-3 Gummies, що відпускаються за рецептом, використовуються дорослими разом із дієтою, щоб знизити рівень тригліцеридів у крові.

Жувальні жуйки Vitafusion Omega-3 Gummies також можна використовувати в поєднанні з іншими вітамінами у дорослих і дітей як дієтична добавка.

Жувальні цукерки Vitafusion Omega-3 Gummies також можна використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Vitafusion Omega-3 Gummies побічні ефекти

Зверніться по екстрену медичну допомогу, якщо у вас є ознаки алергічної реакції: кропив’янка, утруднене дихання, набряк обличчя, губ, язика або горла.

Vitafusion Omega-3 Gummies може викликати серйозні побічні ефекти. Негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас:

 • біль у грудях; або
 • нерівномірне серцебиття.
 • Поширеними побічними ефектами Vitafusion Omega-3 Gummies можуть бути:

 • відрижка, зміни смакових відчуттів;
 • втрата апетиту;
 • діарея, запор, розлад шлунку;
 • біль у спині; або
 • сухість у роті.
 • Це неповний перелік побічних ефектів, можуть виникнути й інші. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

  Перед прийомом Vitafusion Omega-3 Gummies

  Ви не повинні використовувати Vitafusion Omega-3 Gummies, якщо у вас алергія на Vitafusion Omega-3 Gummies, сою, рибу або молюсків.

  Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, порадьтеся з лікарем або фармацевтом, перш ніж приймати жувальні цукерки Vitafusion Omega-3.

  Повідомте свого лікаря, якщо у вас є або коли-небудь було:

 • діабет;
 • проблеми з кровотечею, анемія (низький рівень еритроцитів);
 • порушення серцевого ритму;
 • розлад підшлункової залози;
 • знижена функція щитовидної залози; або
 • захворювання печінки.
 • Невідомо, чи цукерки Vitafusion Omega-3 Gummies зашкодять ненародженій дитині. Повідомте лікаря, якщо ви вагітні або плануєте завагітніти.

  Запитайте лікаря, чи безпечно годувати грудьми під час використання Vitafusion Omega-3 Gummies.

  Не давайте дитині будь-які трав’яні чи оздоровчі добавки без консультації лікаря.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Vitafusion Omega-3 Gummies

  Дотримуйтеся всіх інструкцій на етикетці рецепта та читайте всі посібники з ліків або інструкції. Використовуйте ліки точно за інструкцією. Не використовуйте більше цього продукту, ніж рекомендовано на етикетці.

  Рекомендована добова доза омега-3 поліненасичених жирних кислот змінюється з віком. Дотримуйтесь інструкцій свого лікаря. Щоб отримати додаткову інформацію, ви також можете звернутися до Управління дієтичних добавок NIH або до бази даних поживних речовин USDA щодо рекомендованих добових норм.

  Продукти, що відпускаються без рецепта (OTC), не можна використовувати замість призначених вам ліків. вашим лікарем. Запитайте свого лікаря, фармацевта чи іншого медичного працівника, чи безпечно використовувати цей продукт.

  Приймайте під час їжі.

  Ковтайте капсулу цілою, не розчавлюйте, не жуйте, не розламуйте, або відкрийте його.

  Ви повинні розжувати жувальну таблетку, перш ніж проковтнути її.

  Відміряйте рідкі ліки за допомогою мірного приладу, що додається (не кухонної ложки).

  Ваші потреби в дозі можуть змінитися, якщо ви перейдете на іншу марку, силу чи форму цього ліки. Уникайте помилок при лікуванні, вживаючи точно так, як зазначено на етикетці або як призначив лікар.

  Ваше лікування також може включати дієту, фізичні вправи, контроль ваги та аналізи крові.

  Скажіть лікаря, якщо у вас планується операція.

  Зберігати щільно закритим при кімнатній температурі, подалі від вологи, тепла та світла. Не заморожувати.

  Попередження

  Використовуйте лише згідно з інструкціями та дотримуйтесь усіх інструкцій на етикетці та упаковці. Повідомте кожного свого медичного працівника, якщо ви використовуєте інші ліки або маєте інші захворювання чи алергію.

  Які інші препарати вплинуть Vitafusion Omega-3 Gummies

  Не приймайте жувальні цукерки Vitafusion Omega-3 без консультації лікаря, якщо ви приймаєте будь-який із наведених нижче препаратів:

 • препарати, що використовуються для запобігання утворенню тромбів — альтеплаза, клопідогрель, дипіридамол , тиклопідин та інші; або
 • розріджувач крові — варфарин, кумадін, янтовен, апіксабан, ривароксабан, дабігатран.
 • Цей список не повний. Інші препарати можуть впливати на Vitafusion Omega-3 Gummies, включаючи ліки, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітаміни та продукти рослинного походження. Тут наведено не всі можливі взаємодії лікарських засобів.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова