Zorvolex

Загальна назва: Diclofenac
Клас препарату: Нестероїдні протизапальні засоби

Використання Zorvolex

Зорволекс — це нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП), який використовується для лікування легкого та помірного болю або ознак і симптомів остеоартриту.

Порошок Зорволекс (Cambia) використовується для лікування напад мігрені. Cambia лікує лише головний біль, який уже почався. Це не запобігає головним болям і не зменшує кількість нападів.

Zorvolex також можна використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Zorvolex побічні ефекти

Зверніться до екстреної медичної допомоги, якщо у вас є ознаки алергічної реакції (кропив’янка, утруднене дихання, набряк обличчя або горла) або важка шкірна реакція (лихоманка, біль у горлі, печіння в очах, біль у шкірі, червоний або фіолетовий висип на шкірі з пухирями та лущенням).

Припиніть використання Zorvolex і зверніться за медичною допомогою, якщо у вас серйозна реакція на ліки, яка може вразити багато частин ваше тіло. Симптоми можуть включати шкірний висип, лихоманку, набряк залоз, біль у м’язах, сильну слабкість, незвичайні синці або пожовтіння шкіри чи очей.

Зверніться до екстреної медичної допомоги, якщо у вас є < b>ознаки серцевого нападу або інсульту: біль у грудях, що поширюється на щелепу або плече, раптове оніміння або слабкість однієї сторони тіла, невиразне мовлення, відчуття нестачі повітря.

< b>Zorvolex може викликати серйозні побічні ефекти. Припиніть використання Zorvolex і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас:

 • перша ознака будь-якого шкірного висипу, незалежно від того, наскільки він легкий;

 • грипоподібні симптоми;
 • проблеми з серцем – набряк, швидке збільшення ваги, відчуття нестачі повітря;
 • <

  проблеми з нирками — невелике або відсутність сечовипускання, хворобливе або утруднене сечовипускання, набряки рук або ніг, відчуття втоми або задишки;

 • проблеми з печінкою- - нудота, діарея, біль у шлунку (у верхньому правому боці), втома, свербіж, темна сеча, жовтяниця (пожовтіння шкіри або очей); або
 • ознаки шлункової кровотечі – кривавий або смолистий стілець, кров’яний кашель або блювота, схожа на кавову гущу.
 • Поширені побічні ефекти Zorvolex можуть включати:

 • розлад травлення, газоутворення, нудоту, блювання, біль у шлунку;
 • <

  діарея, запор;

 • головний біль, запаморочення, сонливість;
 • відхилення від норми лабораторних аналізів;

 • свербіж, пітливість;
 • закладеність носа;
 • підвищення кров'яного тиску; або
 • набряк або біль у ваших руках або ногах.
 • Це неповний список побічних ефектів та інших може виникнути. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

  Перед прийомом Zorvolex

  Зорволекс може збільшити ризик летального серцевого нападу чи інсульту, навіть якщо у вас немає факторів ризику. Не використовуйте цей препарат безпосередньо перед або після операції шунтування серця (аортокоронарного шунтування або АКШ).

  Зорволекс також може викликати шлункову або кишкову кровотечу, яка може бути летальною. Ці стани можуть виникнути без попередження під час використання цього препарату, особливо у літніх людей.

  Ви не повинні використовувати Zorvolex, якщо у вас алергія на нього, або якщо у вас коли-небудь був напад астми чи сильна алергічна реакція після прийому аспірину чи НПЗП.

  Не використовуйте Cambia для лікування кластерного головного болю. Не використовуйте Zipsor, якщо у вас алергія на яловичину або яловичий білок.

  Скажіть своєму лікарю, якщо у вас коли-небудь було:

 • хвороби серця, високий кров'яний тиск;
 • виразки або кровотечі в шлунку;
 • астма;
 • захворювання печінки або нирок; або
 • якщо ви курите.
 • Зорволекс може впливати на овуляцію, і під час застосування цього препарату може бути важче завагітніти.

  Якщо ви вагітні, вам не слід приймати Zorvolex, якщо ваш лікар не порекомендував цього. Прийом НПЗЗ протягом останніх 20 тижнів вагітності може спричинити серйозні проблеми з серцем або нирками у ненародженої дитини та, можливо, ускладнення під час вагітності.

  Годувати грудьми під час використання цього препарату може бути небезпечно. Запитайте свого лікаря про будь-який ризик.

  Zorvolex не схвалений для використання особами молодше 18 років.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Zorvolex

  Різні марки диклофенаку містять різну кількість Zorvolex і можуть мати різне застосування. Якщо ви зміните бренд, ваші потреби в дозах можуть змінитися. Дотримуйтесь вказівок лікаря щодо кількості ліків, які потрібно приймати. Запитайте свого фармацевта, якщо у вас виникнуть запитання щодо бренду диклофенаку, який ви отримуєте в аптеці.

  Дотримуйтеся всіх інструкцій на етикетці рецепта та читайте всі посібники з ліків. Ваш лікар може час від часу змінювати вашу дозу. Використовуйте найменшу дозу, ефективну для лікування вашого захворювання.

  Проковтніть таблетку цілою, не розчавлюйте, не жуйте та не розламуйте її.

  Приймайте < b>Zorvolex натщесерце, принаймні за 1 годину до або через 2 години після їжі.

  Розчиніть порошок Zorvolex (Cambia) у 1–2 унціях води. Не використовуйте будь-який інший тип рідини. Перемішайте цю суміш і випийте все відразу. Цей лікарський порошок найкраще діє, якщо ви приймаєте його натщесерце.

  Зателефонуйте своєму лікарю, якщо ваш головний біль не повністю зникне після прийому Cambia.

  Якщо ви використовуєте Zorvolex протягом тривалого часу, вам можуть знадобитися часті медичні обстеження.

  Зберігайте при кімнатній температурі подалі від вологи та тепла. Тримайте пляшку щільно закритою, коли вона не використовується.

  Попередження

  Зорволекс може підвищити ризик летального інфаркту або інсульту. Не використовуйте Zorvolex безпосередньо перед або після операції серцевого шунтування (коронарного шунтування або АКШ). Ці ліки також можуть викликати шлункову або кишкову кровотечу, яка може бути летальною.

  Які інші препарати вплинуть Zorvolex

  Перед використанням Zorvolex порадьтеся з лікарем, якщо ви приймаєте антидепресант. Прийом певних антидепресантів із НПЗП може спричинити легку появу синців або кровотечі.

  Повідомте лікаря про всі ваші інші ліки, особливо:

 • ліки для серця або артеріального тиску, включаючи діуретики або «відводні таблетки»;
 • інші форми Zorvolex (Arthrotec, Flector, Pennsaid, Solaraze, Voltaren Gel);
 • розріджувач крові - варфарин, Coumadin, Jantoven; або
 • інші НПЗЗ — аспірин, ібупрофен (Advil, Motrin), напроксен (Aleve), целекоксиб (Celebrex), індометацин, мелоксикам та інші.
 • Цей список не є повним. Інші препарати можуть впливати на Zorvolex, включаючи ліки, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітаміни та продукти рослинного походження. Тут наведено не всі можливі взаємодії лікарських засобів.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова