Zostrix Sports

Загальна назва: Capsaicin Topical
Клас препарату: Різні місцеві засоби

Використання Zostrix Sports

Капсаїцин є активним інгредієнтом перцю чилі, який робить його гострим. Капсаїцин використовується в лікувальних кремах і лосьйонах для полегшення болю в м’язах або суглобах.

Капсаїцин, який наноситься на тіло, викликає відчуття тепла, яке активує певні нервові клітини. При регулярному вживанні капсаїцину цей нагрівальний ефект зменшує кількість речовини P, хімічної речовини, яка діє як месенджер болю в організмі.

Zostrix Sports використовується для тимчасового полегшення болю в м’язах або суглобах, спричиненого розтягуваннями. , розтягнення, артрит, синці або болі в спині. Цей препарат також використовується для лікування нервового болю (невралгії) у людей, які хворіють на оперізуючий герпес або «оперізувальний лишай».

Qutenza – це форма місцевого застосування капсаїцину, яка відпускається за рецептом і використовується медичним працівником. Qutenza використовується для лікування нервового болю, спричиненого герпесом, а також для лікування нервового болю в стопах (периферична нейропатія) у людей з діабетом.

Zostrix Sports також можна використовувати для цілей, не зазначених у посібнику Zostrix Sports. .

Zostrix Sports побічні ефекти

Зверніться за екстреною медичною допомогою, якщо у вас є ознаки алергічної реакції: кропив'янка; утруднення дихання; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

Промийте шкіру та негайно зверніться за медичною допомогою, якщо у вас сильне печіння, біль, набряк або утворення пухирів на шкірі, де ви застосували цей препарат.

Zostrix Sports може викликати серйозні побічні ефекти. Припиніть використання Zostrix Sports і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас:

 • сильний біль або почервоніння шкіри в місці нанесення препарату;
 • втрата відчуття;
 • проблеми з диханням або ковтанням (після випадкового вдихання запаху капсаїцину або сухого залишку).
 • Поширеними побічними ефектами можуть бути біль або відчуття печіння, які можуть тривати кілька годин або днів (особливо після першого місцевого застосування капсаїцину).

  Це неповний список побічних ефектів та інші можуть виникнути. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

  Перед прийомом Zostrix Sports

  Не використовуйте цей препарат, якщо у вас алергія на перець чилі або якщо у вас коли-небудь була алергічна реакція на Zostrix Sports.

  Скажіть своєму лікарю, якщо у вас коли-небудь було:

 • будь-які алергії (особливо на рослини); або
 • серйозний медичний стан.
 • Порадьтеся з лікарем перед використанням цього препарату, якщо ви вагітні або годуєте грудьми.

  Не наносіть Zostrix Sports на область грудей, якщо ви годуєте дитину.

  Не використовуйте цей препарат особам молодше 18 років без поради лікаря.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Zostrix Sports

  Використовуйте точно відповідно до вказівок на етикетці або за призначенням лікаря. Капсаїцин марки Qutenza застосовується лише медичним працівником і не продається без рецепта.

  Не приймайте всередину. Ліки для місцевого застосування призначені лише для нанесення на шкіру.

  Капсаїцин доступний у різних формах, таких як крем, лосьйон, рідина та пластир для шкіри. Прочитайте та уважно дотримуйтеся будь-яких інструкцій із застосування, які надаються разом із вашим ліками. Зверніться до свого лікаря або фармацевта, якщо ви не розумієте ці інструкції.

  Не використовуйте Zostrix Sports на відкритих ранах або на сонячних опіках, вітрі, сухій, потрісканій або подразненій шкірі. Якщо цей препарат потрапив у ваші очі, ніс, рот, пряму кишку або піхву, промийте їх водою.

  Переконайтеся, що ваша шкіра чиста та суха, перш ніж застосовувати Zostrix Sports.

  Вимийте руки з милом одразу після нанесення Zostrix Sports або контакту з пластирем для місцевого застосування. Якщо ви нанесли ліки на руки чи пальці, щоб зменшити біль у цих місцях, зачекайте принаймні 30 хвилин, перш ніж мити руки.

  Щоб запобігти потраплянню ліків на пальці, використовуйте гумові рукавички, палець ліжечко, ватну кульку або чисту серветку, щоб нанести ліки.

  Капсаїцин може викликати відчуття печіння, куди б його не нанесли. Навіть якщо ліки потрапить на поверхню, відмінну від вашої шкіри, ви можете відчути печіння, коли пізніше торкнетеся цієї поверхні. Це відчуття, як правило, слабке, і воно повинно поступово зменшуватися з часом при постійному регулярному застосуванні препарату.

  Якщо відчуття печіння болісне або викликає сильний дискомфорт, промийте оброблену ділянку шкіри прохолодною водою з милом. Негайно зверніться до лікаря, якщо у вас сильне печіння, біль, набряк або утворення пухирів.

  Не накривайте оброблену шкіру бинтом або грілкою, оскільки це може посилити відчуття печіння . Ви можете прикривати шкіру одягом.

  Уникайте прийняття ванни або душу протягом 1 години до або після нанесення капсаїцину на шкіру. Також уникайте плавання або інтенсивних фізичних вправ. Тепла вода або піт можуть посилити відчуття печіння, спричинене капсаїцином.

  Уникайте потрапляння Zostrix Sports в очі або біля носа, де ви можете його вдихнути. Якщо він потрапив у будь-яку з цих областей, ретельно промийте її водою.

  Також уникайте попадання цього ліки на контактні лінзи, зубні протези та інші предмети, які контактують з чутливими ділянками вашого тіла.

  Перш ніж симптоми покращаться, може знадобитися до 2 тижнів регулярного використання цього препарату. Для досягнення найкращих результатів продовжуйте використовувати ліки згідно з інструкцією. Полегшення болю має відбуватися поступово, оскільки речовина P у вашому тілі зменшується в нервових клітинах.

  Зателефонуйте своєму лікарю, якщо ваш біль не зменшується після використання цього препарату протягом 7 днів, або якщо ваші симптоми погіршуються чи одужайте, а потім поверніться через кілька днів.

  Зберігайте Zostrix Sports при кімнатній температурі подалі від вологи та тепла, у недоступному для дітей та домашніх тварин місці.

  Zostrix Спортивна рідина легкозаймиста. Не використовуйте та не зберігайте поблизу вогню чи відкритого вогню.

  Попередження

  Не використовуйте Zostrix Sports, якщо у вас алергія на перець чилі або якщо у вас коли-небудь була алергічна реакція на Zostrix Sports.

  Капсаїцин може викликати відчуття печіння, де б його не застосували . Якщо ви відчуваєте сильний дискомфорт або почервоніння шкіри, промийте оброблену ділянку шкіри прохолодною водою з милом.

  Негайно зверніться до лікаря, якщо у вас сильне печіння, біль, набряк або утворення пухирів на шкірі. де ви застосували ці ліки.

  Які інші препарати вплинуть Zostrix Sports

  Навряд чи інші препарати, які ви приймаєте перорально або ін’єкційно, впливатимуть на місцеве застосування капсаїцину. Але багато ліків можуть взаємодіяти один з одним. Повідомте кожному своєму медичному працівнику про всі ліки, які ви використовуєте, включно з ліками, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітамінами та рослинними продуктами.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова