Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy

Nazwa ogólna: Biotin (oral)
Klasa leku: Witaminy

Użycie Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy, znana również jako witamina B7, jest formą witaminy B występującą w żywności. Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy pomaga organizmowi rozkładać tłuszcze, węglowodany i białka na energię.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy jest prawdopodobnie skuteczny w medycynie alternatywnej jako pomoc w leczeniu lub zapobieganiu niskiemu poziomowi Vitafusion Biotin Extra Gumka wzmacniająca. Niski poziom żelu Vitafusion Biotin Extra Strength może być spowodowany niedożywieniem, szybką utratą wagi, długotrwałym karmieniem przez sondę i innymi schorzeniami.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy był również stosowany w leczeniu objawów stwardnienie rozsiane (SM) i łojotok (u niemowląt). Jednak badania wykazały, że żel Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy może nie być skuteczny w leczeniu tych schorzeń.

Inne zastosowania, które nie zostały potwierdzone badaniami, obejmują leczenie łamliwych paznokci, wypadania włosów, cukrzycy, bólu nerwów, depresji i innych schorzeń.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy można również stosować w połączeniu z innymi witaminami u dorosłych i dzieci jako suplement diety.

Nie jest pewne, czy Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy jest skuteczny w leczeniu wszelkich schorzeń. Zastosowanie lecznicze tego produktu nie zostało zatwierdzone przez FDA. Nie należy stosować Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy zamiast leków przepisanych przez lekarza.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy jest często sprzedawany jako ziołowy suplement. Dla wielu związków ziołowych nie obowiązują żadne regulowane normy produkcyjne, a niektóre suplementy sprzedawane na rynku są skażone metalami toksycznymi lub innymi lekami. Ziołowe/suplementy zdrowotne należy kupować z wiarygodnego źródła, aby zminimalizować ryzyko skażenia.

Żączka Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy może być również używana do celów niewymienionych w tym przewodniku po produkcie.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy skutki uboczne

Uzyskaj pomoc medyczną, jeśli masz objawy reakcji alergicznej: pokrzywkę, trudności w oddychaniu, obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.

Częste działania niepożądane może obejmować biegunkę lub problemy z oddychaniem.

To nie jest pełna lista działań niepożądanych, mogą wystąpić inne. Zadzwoń do lekarza po poradę lekarską dotyczącą skutków ubocznych. Działania niepożądane można zgłaszać do FDA pod numerem 1-800-FDA-1088.

Przed wzięciem Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy

Nie powinieneś używać tego produktu, jeśli jesteś uczulony na żel Vitafusion Biotin Extra Strength.

Przed użyciem Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy porozmawiaj ze swoim lekarzem. Twoje zapotrzebowanie na dawkę może być inne, jeśli:

 • masz niedobór enzymu zwanego Vitafusion Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy Extra Strength Gummyidase;
 • dym; lub
 • choroba nerek (lub jeśli jesteś dializowany).
 • Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, przed użyciem tego produktu zapytaj lekarza.

  Nie podawaj dziecku żadnych suplementów ziołowych/zdrowotnych bez porady lekarza.

  Powiąż narkotyki

  Ostrzeżenia

  Postępuj zgodnie ze wszystkimi wskazówkami na etykiecie produktu i opakowaniu. Poinformuj każdego ze swoich pracowników służby zdrowia o wszystkich swoich schorzeniach, alergiach i wszystkich zażywanych lekach.

  Na jakie inne leki wpłyną Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy

  Przyjmowanie niektórych leków może obniżyć stężenie żelu Vitafusion Biotin Extra Strength we krwi, co może mieć wpływ na zapotrzebowanie na dawkę żelu Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy. Przed zastosowaniem Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy z innymi lekami, w szczególności:

 • karbamazepina;
 • fenobarbital;
 • fenytoina; lub
 • prymidon.
 • Ta lista nie jest kompletna. Inne leki mogą wpływać na żel Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy, w tym leki na receptę i bez recepty, witaminy i produkty ziołowe. Nie wszystkie możliwe interakcje leków są tutaj wymienione.

  Zastrzeżenie

  Dołożono wszelkich starań, aby informacje dostarczane przez Drugslib.com były dokładne i aktualne -data i kompletność, ale nie udziela się na to żadnej gwarancji. Informacje o lekach zawarte w niniejszym dokumencie mogą mieć charakter wrażliwy na czas. Informacje na stronie Drugslib.com zostały zebrane do użytku przez pracowników służby zdrowia i konsumentów w Stanach Zjednoczonych, dlatego też Drugslib.com nie gwarantuje, że użycie poza Stanami Zjednoczonymi jest właściwe, chyba że wyraźnie wskazano inaczej. Informacje o lekach na Drugslib.com nie promują leków, nie diagnozują pacjentów ani nie zalecają terapii. Informacje o lekach na Drugslib.com to źródło informacji zaprojektowane, aby pomóc licencjonowanym pracownikom służby zdrowia w opiece nad pacjentami i/lub służyć konsumentom traktującym tę usługę jako uzupełnienie, a nie substytut wiedzy specjalistycznej, umiejętności, wiedzy i oceny personelu medycznego praktycy.

  Brak ostrzeżenia dotyczącego danego leku lub kombinacji leków w żadnym wypadku nie powinien być interpretowany jako wskazanie, że lek lub kombinacja leków jest bezpieczna, skuteczna lub odpowiednia dla danego pacjenta. Drugslib.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakikolwiek aspekt opieki zdrowotnej zarządzanej przy pomocy informacji udostępnianych przez Drugslib.com. Informacje zawarte w niniejszym dokumencie nie obejmują wszystkich możliwych zastosowań, wskazówek, środków ostrożności, ostrzeżeń, interakcji leków, reakcji alergicznych lub skutków ubocznych. Jeśli masz pytania dotyczące przyjmowanych leków, skontaktuj się ze swoim lekarzem, pielęgniarką lub farmaceutą.

  Popularne słowa kluczowe