Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy

Genel isim: Biotin (oral)
İlaç sınıfı: Vitaminler

Kullanımı Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy

B7 Vitamini olarak da bilinen Vitafusion Biotin Ekstra Güçlü Sakız, gıdalarda bulunan bir B vitamini formudur. Vitafusion Biotin Ekstra Güçlü Sakız, vücudun yağları, karbonhidratları ve proteinleri enerjiye dönüştürmesine yardımcı olur.

Vitafusion Biotin Ekstra Güçlü Sakız, düşük Vitafusion Biotin Ekstra seviyelerinin tedavisinde veya önlenmesinde yardımcı olarak alternatif tıpta muhtemelen etkilidir. Güç Sakızlı. Düşük Vitafusion Biotin Ekstra Mukavemetli Sakız seviyeleri yetersiz beslenme, hızlı kilo kaybı, uzun süreli tüple beslenme ve diğer tıbbi durumlardan kaynaklanabilir.

Vitafusion Biotin Ekstra Mukavemetli Sakız aynı zamanda şu belirtileri tedavi etmek için de kullanılmıştır: multipl skleroz (MS) ve sebore (bebeklerde). Ancak araştırmalar, Vitafusion Biotin Ekstra Güçlü Sakız'ın bu durumların tedavisinde etkili olmayabileceğini göstermiştir.

Araştırmayla kanıtlanmayan diğer kullanımlar arasında kırılgan tırnakların, saç dökülmesinin, diyabetin, sinir ağrısının, depresyonun ve diğer durumlar.

Vitafusion Biotin Ekstra Güçlendirilmiş Sakız aynı zamanda yetişkinlerde ve çocuklarda diğer vitaminlerle birlikte besin takviyesi olarak da kullanılabilir.

Vitafusion Biotin Ekstra Güçlendirilmiş Sakız'ın olup olmadığı kesin değildir. Herhangi bir tıbbi durumun tedavisinde etkilidir. Bu ürünün tıbbi kullanımı FDA tarafından onaylanmamıştır. Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy, doktorunuzun size reçete ettiği ilaç yerine kullanılmamalıdır.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy, genellikle bitkisel takviye olarak satılmaktadır. Pek çok bitkisel bileşik için düzenlenmiş üretim standartları mevcut değildir ve pazarlanan bazı takviyelerin toksik metaller veya diğer ilaçlarla kirlendiği bulunmuştur. Kontaminasyon riskini en aza indirmek için bitkisel/sağlık takviyeleri güvenilir bir kaynaktan satın alınmalıdır.

Vitafusion Biotin Ekstra Güçlü Sakız, bu ürün kılavuzunda listelenmeyen amaçlar için de kullanılabilir.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy yan etkiler

Kurdeşen, zor nefes alma, yüz, dudak, dil veya boğazda şişme gibi alerjik reaksiyon belirtileri varsa acil tıbbi yardım alın.

Yaygın yan etkiler ishal veya solunum problemlerini içerebilir.

Bu, yan etkilerin tam listesi değildir ve başkaları da meydana gelebilir. Yan etkiler hakkında tıbbi tavsiye için doktorunuzu arayın. Yan etkileri 1-800-FDA-1088 numaralı telefondan FDA'ya bildirebilirsiniz.

Almadan önce Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy'e alerjiniz varsa bu ürünü kullanmamalısınız.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy'i kullanmadan önce sağlık uzmanınızla görüşün. Aşağıdaki durumlarda doz ihtiyaçlarınız farklı olabilir:

 • Vitafusion Vitafusion Biotin Ekstra Güçlü Gummy Ekstra Güçlü Gummyidase adlı enzim eksikliğiniz var;
 • duman; veya
 • böbrek hastalığınız varsa (veya diyalize giriyorsanız).
 • Hamileyseniz veya emziriyorsanız bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışın.

  Çocuğa tıbbi tavsiye olmadan herhangi bir bitkisel/sağlık takviyesi vermeyin.

  İlaçları ilişkilendirin

  Uyarılar

  Ürün etiketi ve paketindeki tüm talimatlara uyun. Sağlık uzmanlarınıza tüm tıbbi durumlarınızı, alerjilerinizi ve kullandığınız tüm ilaçları bildirin.

  Başka hangi ilaçlar etkileyecektir Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy

  Belirli ilaçları almak, Vitafusion Biotin Ekstra Güçlü Gummy'nin kan düzeylerini düşürebilir ve bu da Vitafusion Biotin Ekstra Güçlü Gummy dozu ihtiyaçlarınızı etkileyebilir. Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy'yi diğer ilaçlarla, özellikle de aşağıdakilerle birlikte kullanmadan önce bir doktora veya eczacınıza danışın:

 • karbamazepin;
 • fenobarbital;
 • fenitoin; veya
 • primidon.
 • Bu liste tam değil. Reçeteli ve reçetesiz satılan ilaçlar, vitaminler ve bitkisel ürünler de dahil olmak üzere diğer ilaçlar Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy'yi etkileyebilir. Olası ilaç etkileşimlerinin tümü burada listelenmemiştir.

  Sorumluluk reddi beyanı

  Drugslib.com tarafından sağlanan bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlamak için her türlü çaba gösterilmiştir. -tarihli ve eksiksizdir ancak bu konuda hiçbir garanti verilmemektedir. Burada yer alan ilaç bilgileri zamana duyarlı olabilir. Drugslib.com bilgileri Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sağlık uygulayıcıları ve tüketiciler tarafından kullanılmak üzere derlenmiştir ve bu nedenle Drugslib.com, aksi özellikle belirtilmediği sürece Amerika Birleşik Devletleri dışındaki kullanımların uygun olduğunu garanti etmez. Drugslib.com'un ilaç bilgileri ilaçları onaylamaz, hastalara teşhis koymaz veya tedavi önermez. Drugslib.com'un ilaç bilgileri, lisanslı sağlık uygulayıcılarına hastalarıyla ilgilenme konusunda yardımcı olmak ve/veya bu hizmeti görüntüleyen tüketicilere sağlık hizmetinin uzmanlığı, becerisi, bilgisi ve muhakemesi yerine değil, tamamlayıcı olarak hizmet etmek için tasarlanmış bir bilgi kaynağıdır. uygulayıcılar.

  Belirli bir ilaç veya ilaç kombinasyonu için bir uyarının bulunmaması, hiçbir şekilde ilacın veya ilaç kombinasyonunun herhangi bir hasta için güvenli, etkili veya uygun olduğu şeklinde yorumlanmamalıdır. Drugslib.com, Drugslib.com'un sağladığı bilgilerin yardımıyla uygulanan sağlık hizmetlerinin herhangi bir yönüne ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Burada yer alan bilgilerin olası tüm kullanımları, talimatları, önlemleri, uyarıları, ilaç etkileşimlerini, alerjik reaksiyonları veya olumsuz etkileri kapsaması amaçlanmamıştır. Aldığınız ilaçlarla ilgili sorularınız varsa doktorunuza, hemşirenize veya eczacınıza danışın.

  Popüler Anahtar Kelimeler