Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy

Загальна назва: Biotin (oral)
Клас препарату: Вітаміни

Використання Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy, також відомий як вітамін B7, є формою вітаміну B, який міститься в харчових продуктах. Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy допомагає організму розщеплювати жири, вуглеводи та білки в енергію.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy, ймовірно, ефективний в альтернативній медицині як допоміжний засіб для лікування або профілактики низьких рівнів Vitafusion Biotin Extra. Сила Gummy. Низький рівень Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy може бути спричинений недоїданням, швидкою втратою ваги, тривалим годуванням через зонд та іншими захворюваннями.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy також використовується для лікування симптомів розсіяний склероз (РС) і себорея (у немовлят). Проте дослідження показали, що Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy може бути неефективним у лікуванні цих станів.

Інші способи використання, не підтверджені дослідженнями, включають лікування ламкості нігтів, випадіння волосся, діабету, нервового болю, депресії та інші захворювання.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy також можна використовувати в комбінації з іншими вітамінами дорослим і дітям як дієтичну добавку.

Невідомо, чи Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy ефективний при лікуванні будь-яких захворювань. Медичне використання цього продукту не схвалено FDA. Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy не слід використовувати замість ліків, призначених вам лікарем.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy часто продається як рослинна добавка. Немає жодних регульованих виробничих стандартів для багатьох рослинних сумішей, а деякі добавки, що продаються, були виявлені забрудненими токсичними металами або іншими ліками. Трав’яні/оздоровчі добавки слід купувати в надійних джерелах, щоб мінімізувати ризик зараження.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy також можна використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику з продукту.

Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy побічні ефекти

Зверніться до екстреної медичної допомоги, якщо у вас є ознаки алергічної реакції: кропив’янка, утруднене дихання, набряк обличчя, губ, язика або горла.

Поширені побічні ефекти може включати діарею або респіраторні проблеми.

Це неповний перелік побічних ефектів, можуть виникнути й інші. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

Перед прийомом Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy

Ви не повинні використовувати цей продукт, якщо у вас алергія на Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy.

Перш ніж використовувати Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy, порадьтеся зі своїм лікарем. Ваші потреби в дозах можуть відрізнятися, якщо ви:

 • мають дефіцит ферменту під назвою Vitafusion Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy Extra Strength Gummyidase;
 • дим; або
 • захворювання нирок (або якщо ви перебуваєте на діалізі).
 • Порадьтеся з лікарем перед використанням цього продукту, якщо ви вагітні або годуєте грудьми.

  Не давайте дитині ніяких трав'яних/оздоровчих добавок без консультації лікаря.

  Пов'язати наркотики

  Попередження

  Дотримуйтеся всіх інструкцій на етикетці продукту та на упаковці. Повідомте кожного свого медичного працівника про всі ваші захворювання, алергію та всі ліки, які ви використовуєте.

  Які інші препарати вплинуть Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy

  Прийом певних ліків може знизити рівень Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy в крові, що може вплинути на вашу потребу в дозі Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy. Порадьтеся з лікарем або фармацевтом перед використанням Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy з будь-якими іншими ліками, особливо:

 • карбамазепіном;
 • фенобарбіталом;
 • фенітоїн; або
 • примідон.
 • Цей список неповний. Інші препарати можуть впливати на Vitafusion Biotin Extra Strength Gummy, включаючи ліки, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітаміни та продукти рослинного походження. Тут наведено не всі можливі взаємодії лікарських засобів.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова