Vitamin B1

Загальна назва: Thiamine (vitamin B1)
Клас препарату: Вітаміни

Використання Vitamin B1

Вітамін B1 також відомий як тіамін. Вітамін B1 міститься в таких продуктах, як крупи, цільні зерна, м’ясо, горіхи, боби та горох. Вітамін B1 важливий у розщепленні вуглеводів з їжі до продуктів, необхідних організму.

Тіамін використовується для лікування або профілактики дефіциту вітаміну B1. Ін’єкції тіаміну використовуються для лікування авітамінозу, серйозного захворювання, спричиненого тривалою нестачею вітаміну B1.

Тіамін, який приймають перорально (перорально), доступний без рецепта. Ін’єкційний тіамін повинен вводити медичний працівник.

Тіамін також можна використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Vitamin B1 побічні ефекти

Зверніться за екстреною медичною допомогою, якщо у вас є якісь із цих ознак алергічної реакції: кропив’янка; утруднене дихання; набряк обличчя, губ, язика або горла.

Негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас виникли такі серйозні побічні ефекти, як:

 • посиніння губ ;
 • біль у грудях, відчуття нестачі повітря;
 • чорний, кривавий або смолистий стілець; або
 • кашляння крові або блювання, схоже на кавову гущу.
 • Менш серйозні побічні ефекти можуть включати:

 • нудота, відчуття стиснення в горлі;
 • пітливість, відчуття тепла;
 • помірний висип або свербіж;
 • почуття неспокою; або
 • чутливість або тверда шишка в місці введення тіаміну.
 • Це неповний список побічних можливі наслідки та інші. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

  Перед прийомом Vitamin B1

  Ви не повинні використовувати тіамін, якщо у вас коли-небудь була алергічна реакція на нього.

  Запитайте лікаря або фармацевта, чи безпечно для вас приймати вітамін B1, якщо:

 • у вас є інші захворювання;
 • ви приймаєте інші ліки або рослинні продукти; або
 • у вас алергія на будь-які ліки чи продукти.
 • Щоб переконатися, що ви можете безпечно отримувати ін’єкційний тіамін, повідомте свого лікаря, якщо у вас захворювання нирок.

  Очікується, що тіамін не завдасть шкоди ненародженій дитині. Ваші потреби в дозі тіаміну можуть відрізнятися під час вагітності. Не приймайте тіамін без консультації лікаря, якщо ви вагітні або плануєте завагітніти.

  Невідомо, чи проникає тіамін у грудне молоко. Ваші потреби в дозах можуть відрізнятися під час годування груддю. Не приймайте тіамін без консультації лікаря, якщо ви годуєте дитину грудьми.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Vitamin B1

  Використовуйте точно відповідно до вказівок на етикетці або за призначенням лікаря. Не використовуйте у великих чи менших кількостях або довше, ніж рекомендовано.

  Ін'єкційний тіамін вводять у м'яз. Можливо, вам покажуть, як робити ін’єкції вдома. Не вводьте цей препарат самостійно, якщо ви не повністю розумієте, як робити ін’єкцію та правильно утилізувати використані голки та шприци.

  Не використовуйте ін’єкційний препарат, якщо він змінив колір або містить частки . Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати новий рецепт.

  Рекомендована дієтична норма тіаміну збільшується з віком. Дотримуйтесь інструкцій свого лікаря. Ви також можете проконсультуватися зі списками «Референтних дієтичних норм споживання» Національної академії наук або «Референтних дієтичних норм споживання» Міністерства сільського господарства США (раніше «Рекомендовані добові норми» або RDA) для отримання додаткової інформації.

  Тіамін є лише частина повної програми лікування, яка також може включати спеціальну дієту. Дуже важливо дотримуватися плану дієти, розробленого для вас лікарем або консультантом з питань харчування. Вам слід добре ознайомитися зі списком продуктів, які ви повинні їсти або уникати, щоб контролювати свій стан.

  Зберігайте при кімнатній температурі подалі від вологи, тепла та світла.

  Попередження

  Ви не повинні використовувати тіамін, якщо у вас коли-небудь була алергічна реакція на нього.

  Перед тим, як приймати тіамін, порадьтеся з лікарем або фармацевтом, якщо у вас є якісь захворювання, якщо ви приймаєте інші ліки або продукти рослинного походження, або якщо у вас алергія на будь-які ліки чи харчові продукти.

  Перед тим, як отримати ін’єкційний тіамін, повідомте свого лікаря, якщо у вас захворювання нирок.

  Тіамін є лише частиною повна програма лікування, яка також може включати спеціальну дієту. Дуже важливо дотримуватися плану дієти, розробленого для вас лікарем або консультантом з питань харчування. Ви повинні добре ознайомитися зі списком продуктів, які слід їсти або уникати, щоб контролювати свій стан.

  Які інші препарати вплинуть Vitamin B1

  Можуть існувати інші препарати, які можуть взаємодіяти з тіаміном. Повідомте лікаря про всі ліки, які ви використовуєте. Сюди входять рецептурні, безрецептурні, вітамінні та рослинні продукти. Не починайте приймати новий препарат, не повідомивши свого лікаря.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова