Zostavax

Загальна назва: Zoster Vaccine Live
Клас препарату: Вірусні вакцини

Використання Zostavax

Зоставакс використовується для профілактики вірусу оперізувального герпесу (оперізуючого лишаю) у людей віком 50 років і старше.

Оперізувальний герпес викликається тим самим вірусом (вітряною віспою), який викликає вітряну віспу у дітей. Коли цей вірус знову стає активним у дорослої людини, він може викликати оперізувальний лишай або оперізувальний лишай. Вакцина Zoster – це жива вакцина, яка допомагає запобігти оперізувальному лишаю.

Zostavax діє, піддаючи вас невеликій дозі живого вірусу, який змушує організм виробляти імунітет до хвороби. Ця вакцина не лікує активну інфекцію, яка вже розвинулась в організмі.

Zostavax використовується для профілактики вірусу оперізувального герпесу (оперізуючого лишаю) у людей віком 50 років і старше.

Zostavax буде не лікувати оперізуючий лишай або нервовий біль, спричинений оперізувальним лишаєм (постгерпетична невралгія).

Zostavax побічні ефекти

Ви не повинні отримувати другу вакцину Zostavax, якщо у вас виникла небезпечна для життя алергічна реакція після першої щеплення.

Стежте за всіма побічними ефектами після отримання цієї вакцини. Якщо вам коли-небудь знадобиться отримати бустерну дозу, вам потрібно буде повідомити лікаря, чи попередні щеплення спричинили якісь побічні ефекти.

Зараження оперізувальним лишаєм набагато небезпечніше для вашого здоров’я, ніж отримання вакцини для захисту проти цього. Як і будь-який інший лікарський засіб, ця вакцина може викликати побічні ефекти, але ризик серйозних побічних ефектів надзвичайно низький.

Зверніться за невідкладною медичною допомогою, якщо у вас є ознаки алергічної реакції на Zostavax: кропив'янка; утруднення дихання; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

Негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас:

 • лихоманка, набряк залоз, біль у горлі, грип симптоми;
 • проблеми з диханням; або
 • сильний або болісний шкірний висип.
 • Поширені побічні ефекти Zostavax включають:

  <

  головний біль; або

 • біль, тепло, почервоніння, синці, свербіж або набряк у місці введення уколу.
 • Це не повний перелік побічних ефектів і можуть виникнути інші. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти вакцини в Міністерство охорони здоров’я та соціальних служб США за номером 1-800-822-7967.

  Перед прийомом Zostavax

  Ви не повинні отримувати Zostavax, якщо:

 • активний нелікований туберкульоз;
 • лейкемія, лімфома чи інший рак, що вражає кістковий мозок;
 • історія алергічної реакції на желатин або неоміцин (Міцифрадин, Нео-Фрадін, Нео-Таб);
 • слабка імунна система, спричинена хворобою (наприклад, ВІЛ чи СНІД) або прийомом таких ліків, як стероїди чи хіміотерапія; або
 • якщо ви вагітні.
 • Щоб переконатися, що Zostavax безпечний для вас, повідомте свого лікаря, якщо у вас є:

 • історія алергічної реакції на будь-яку вакцину;
 • якщо ви отримали «живу» вакцину протягом останніх 4 тижнів; або
 • якщо ви ніколи не хворіли на вітряну віспу.
 • Ви все ще можете отримати вакцину, якщо у вас невелика застуда. Якщо у вас туберкульоз або будь-яка інша важка хвороба з лихоманкою чи будь-якою інфекцією, зачекайте, поки вам не стане краще, перш ніж отримати цю вакцину.

  Повідомте лікаря, якщо хтось із членів вашої родини має слабку імунну систему. Протягом короткого часу після того, як ви отримаєте Zostavax, можливо, що живий вірус може передаватися від вас будь-якій людині зі слабкою імунною системою.

  Невідомо, чи є Zostavax шкідливим для ненародженої дитини. Однак ця вакцина не призначена для використання вагітним жінкам. Уникайте вагітності принаймні 3 місяці після того, як ви отримали Zostavax.

  Невідомо, чи проникає вакцина проти оперізуючого лишаю в грудне молоко чи може пошкодити дитину, яка годує грудьми. Повідомте лікаря, якщо ви годуєте дитину грудьми.

  Зоставакс заборонено використовувати особам молодше 18 років.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Zostavax

  Звичайна доза для дорослих при оперізуючому герпесі — профілактика:

  0,65 мл одноразово підшкірно в дельтоподібний м’яз. Коментарі: не вводити внутрішньовенно або внутрішньом’язово. Застосування: профілактика оперізувального герпесу (оперізуючого лишаю) у осіб віком від 50 років.

  Попередження

  Ви не повинні отримувати Zostavax, якщо ви вагітні або якщо у вас активний нелікований туберкульоз, слабка імунна система, лейкемія або рак, що вражає кістковий мозок, або якщо у вас в анамнезі є алергічна реакція на желатин або неоміцин .

  Ви все одно можете отримати вакцину, якщо у вас невелика застуда. Якщо у вас туберкульоз або будь-яка інша важка хвороба з лихоманкою чи будь-якою інфекцією, зачекайте, доки вам не стане краще, перш ніж отримувати Zostavax.

  Не робіть цю вакцину, якщо у вас лейкемія чи лімфома (або інший рак). ураження кісткового мозку), алергічна реакція на неоміцин (Міцифрадин, Нео-Фрадін, Нео-Таб) в анамнезі. Ви не повинні отримувати Zostavax, якщо ви вагітні або якщо у вас активний нелікований туберкульоз, будь-який тип раку, який вражає кістковий мозок, або слабка імунна система, спричинена захворюванням (наприклад, ВІЛ чи СНІД), або прийомом ліків, таких як стероїди або хіміотерапія.

  Зараження оперізуючим герпесом (оперізувальний лишай) набагато небезпечніше для вашого здоров’я, ніж отримання цієї вакцини. Однак, як і будь-які ліки, Zostavax може викликати побічні ефекти, але ризик серйозних побічних ефектів надзвичайно низький.

  Які інші препарати вплинуть Zostavax

  Перш ніж отримати цю вакцину, повідомте свого лікаря про всі інші вакцини, які ви нещодавно отримали.

  Інші препарати можуть взаємодіяти з Zostavax, включаючи ліки, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітаміни та рослинні продукти. Повідомте кожному зі своїх постачальників медичних послуг про всі ліки, які ви використовуєте зараз, і будь-які ліки, які ви починаєте або припиняєте використовувати.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова