Zoster vaccine inactivated

Загальна назва: Zoster Vaccine (inactivated)
Торгові марки: Shingrix
Лікарська форма: порошок для внутрішньом'язових ін'єкцій (ад'ювант)
Клас препарату: Вірусні вакцини

Використання Zoster vaccine inactivated

Оперізуючий герпес спричиняє той самий вірус (вітряна віспа), який викликає вітряну віспу у дітей. Коли цей вірус знову стає активним, він може викликати оперізувальний лишай або оперізувальний лишай. Інактивована вакцина проти оперізуючого лишаю допомагає запобігти оперізувальному лишаю.

Ця вакцина діє, піддаючи вас дії невеликої дози неактивного вірусу, який змушує організм виробляти імунітет до хвороби. Ця вакцина не лікує активну інфекцію, яка вже розвинулася в організмі.

Інактивована вакцина проти оперізуючого лишаю використовується для профілактики вірусу оперізувального герпесу (оперізуючого лишаю):

 • у людей віком 50 років і старше, включаючи людей, які раніше отримували живу вакцину проти оперізуючого лишаю (Zostavax); та
 • у людей віком від 18 років із підвищеним ризиком зараження вірусом оперізувального герпесу (оперізувальний лишай) через слабку імунну систему.
 • Інактивована вакцина проти оперізуючого лишаю не лікує вітряну віспу, оперізувальний лишай або нервові болі, спричинені оперізувальним лишаєм (постгерпетична невралгія).

  Інактивовану вакцину проти оперізувального лишаю також можна використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

  Zoster vaccine inactivated побічні ефекти

  Ви не повинні робити другу щеплення, якщо у вас виникла небезпечна для життя алергічна реакція після першої ін'єкції.

  Стежте за всіма побічними ефектами після введення інактивованої вакцини проти оперізуючого лишаю. Коли ви зробите друге щеплення, повідомте лікаря, чи викликало перше щеплення будь-які побічні ефекти.

  Зараження оперізувальним лишаєм набагато небезпечніше для вашого здоров’я, ніж отримання вакцини для захисту від нього. Як і будь-який інший лікарський засіб, ця вакцина може викликати побічні ефекти, але ризик серйозних побічних ефектів надзвичайно низький.

  Зверніться за невідкладною медичною допомогою, якщо у вас є ознаки алергічної реакції: кропив’янка. ; утруднення дихання; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

  Деякі люди, які отримували цю вакцину, мали проблеми з нервовою системою протягом 42 днів після отримання цієї вакцини, але ризик цього побічного ефекту дуже низький. Негайно зверніться до лікаря, якщо у вас:

 • слабкість або поколювання;
 • проблеми з розмовою або ковтання;
 • проблеми з рівновагою або рухом очей; або
 • втрата контролю над сечовим міхуром або кишечником.
 • Негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас висока температура.

  Поширені побічні ефекти включають:

 • головний біль, біль у м’язах;
 • відчуття втоми;
 • біль у шлунку, нудота, блювота, діарея;
 • лихоманка, тремтіння; або
 • біль, почервоніння або припухлість у місці введення уколу.
 • Це неповний список побічних можливі наслідки та інші. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти вакцини в Міністерство охорони здоров’я та соціальних служб США за номером 1-800-822-7967.

  Перед прийомом Zoster vaccine inactivated

  Ви не повинні отримувати цю вакцину, якщо у вас коли-небудь була небезпечна для життя алергічна реакція на інактивовану вакцину проти оперізуючого лишаю.

  Скажіть своєму лікарю, якщо:

 • у вас коли-небудь була алергічна реакція на будь-яку вакцину; або
 • ви знепритомніли після ін’єкції.
 • Повідомте лікаря, якщо ви вагітні або годуєте грудьми.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Zoster vaccine inactivated

  Звичайна доза для дорослих від Varicella-Zoster — профілактика:

  0,5 мл внутрішньом’язово — ввести дві дози, другу — через 2–6 місяців після першої дози. Коментарі: - Цей препарат не призначений для профілактики первинної вітряної віспи (вітряної віспи). Застосування: Профілактика оперізуючого герпесу (оперізуючого лишаю) у: - Дорослих віком від 50 років - Дорослих віком від 18 років із підвищеним ризиком оперізувального герпесу (HZ) внаслідок імунодефіциту або імуносупресії внаслідок захворювання чи терапії

  Попередження

  Ви не повинні отримувати другу щеплення, якщо після першої у вас виникла небезпечна для життя алергічна реакція.

  Які інші препарати вплинуть Zoster vaccine inactivated

  Інші препарати можуть впливати на інактивовану вакцину проти оперізуючого лишаю, включаючи ліки, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітаміни та продукти рослинного походження. Повідомте лікаря про всі інші ліки, які ви використовуєте.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова