Tylenol Children's Plus Cold

Загальна назва: Acetaminophen, Chlorpheniramine, And Phenylephrine
Клас препарату: Комбінації верхніх дихальних шляхів

Використання Tylenol Children's Plus Cold

Ацетамінофен — це болезаспокійливий і жарознижувальний засіб.

Хлорфенірамін — це антигістамінний препарат, який зменшує дію природного хімічного гістаміну в організмі. Гістамін може викликати такі симптоми, як чхання, свербіж, сльозотеча та нежить.

Фенілефрин — це протинабряковий засіб, який звужує кровоносні судини в носових проходах. Розширені кровоносні судини можуть спричинити закладеність носа (закладеність носа).

Tylenol Children's Plus Cold — це комбінований препарат, який використовується для лікування головного болю, лихоманки, болю в тілі, нежиті або закладеності носа, чхання, свербежу, сльозотечі та закладеність носових пазух, спричинена алергією, звичайною застудою чи грипом.

Тайленол для дітей плюс застуда також можна використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Tylenol Children's Plus Cold побічні ефекти

Зверніться за екстреною медичною допомогою, якщо у вас є ознаки алергічної реакції: кропив'янка; утруднення дихання; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

У рідкісних випадках ацетамінофен може викликати серйозну шкірну реакцію, яка може бути летальною. Це може статися, навіть якщо ви прийняли ацетамінофен в минулому і не було реакції. Припиніть прийом Tylenol Children's Plus Cold і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас почервоніння шкіри або висип, який поширюється та спричиняє утворення пухирів і лущення. Якщо у вас така реакція, вам більше ніколи не слід приймати ліки який містить ацетамінофен.

Цей препарат може викликати серйозні побічні ефекти. Припиніть використання цього препарату та негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас:

 • біль у грудях, прискорений пульс, швидкий або нерівномірний пульс;

 • сплутаність свідомості, галюцинації, сильна нервозність;
 • тремор, судоми (конвульсії);
 • легкий синці або кровотеча, незвичайна слабкість;
 • незначне сечовипускання або його відсутність;
 • нудота, біль у верхній частині живота, свербіж, втрата апетиту, темна сеча, глинистий стілець, жовтяниця (пожовтіння шкіри або очей); або
 • небезпечно високий кров'яний тиск (сильний головний біль, розмитість зору, дзижчання у вухах, занепокоєння, біль у грудях, задишка, нерівне серцебиття, судоми).
 • Побічні ефекти, такі як сухість у роті, запор і сплутаність свідомості, можуть бути більш імовірними у літніх людей.

  Поширені побічні ефекти Tylenol Children's Plus Cold можуть включати :

 • запаморочення, сонливість;
 • легкий головний біль, затуманення зору;
 • сухість у роті, носі або горлі;
 • запор;
 • почуття нервозності; або
 • проблеми зі сном (безсоння);
 • Це неповний перелік побічних ефектів, можуть виникнути й інші. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

  Перед прийомом Tylenol Children's Plus Cold

  Не слід використовувати цей препарат, якщо у вас алергія на ацетамінофен, хлорфенірамін або фенілефрин.

  Не використовуйте цей препарат, якщо ви приймали інгібітор МАО протягом останніх 14 днів. Може виникнути небезпечна лікарська взаємодія. Інгібітори МАО включають ізокарбоксазид, лінезолід, фенелзин, разагілін, селегілін і транілципромін.

  Запитайте лікаря або фармацевта, чи безпечно вам приймати ці ліки, якщо у вас є інші захворювання, зокрема:

 • астма або ХОЗЛ, кашель зі слизом або кашель, спричинений палінням, емфізема або хронічний бронхіт;
 • закупорка у вашому шлунку чи кишечнику;
 • захворювання печінки, алкоголізм або якщо ви вживаєте більше 3 алкогольних напоїв на день;
 • захворювання нирок;
 • високий кров'яний тиск, захворювання серця, ішемічна хвороба серця або нещодавно перенесений серцевий напад;
 • збільшення простати або проблеми з сечовипусканням;
 • глаукома;
 • діабет;
 • надмірна активність щитовидної залози;
 • феохромоцитома (пухлина надниркової залози); або
 • якщо ви приймаєте калій (Cytra, Epiklor, K-Lyte, K-Phos, Kaon, Klor-Con, Polycitra, Urocit-K).
 • Невідомо, чи Tylenol Children's Plus Cold зашкодить ненародженій дитині. Не використовуйте цей препарат без поради лікаря, якщо ви вагітні.

  Цей препарат може проникати в грудне молоко та завдати шкоди немовляті. Антигістамінні та протинабрякові засоби також можуть уповільнити вироблення грудного молока. Не використовуйте цей препарат без поради лікаря, якщо ви годуєте дитину грудьми.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Tylenol Children's Plus Cold

  Використовуйте точно відповідно до вказівок на етикетці або за призначенням лікаря. Не використовуйте у великих чи менших кількостях або довше, ніж рекомендовано. Ці ліки зазвичай приймають лише протягом короткого часу, доки симптоми не зникнуть.

  Не приймайте більше цього препарату, ніж рекомендовано. Передозування ацетамінофену може пошкодити вашу печінку або спричинити смерть.

  Відміряйте рідкі ліки спеціальною мірною ложкою або чашкою для ліків, а не звичайною столовою ложкою. Якщо у вас немає пристрою для вимірювання дози, попросіть його у свого фармацевта.

  Кипніть шипучі таблетки в склянку води (принаймні 4 унції або півсклянки). Перемішайте цю суміш і випийте все відразу.

  Не давайте цей препарат дітям молодше 4 років. Завжди проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж давати дитині ліки від кашлю чи застуди. У дуже маленьких дітей може настати смерть через неправильне використання ліків від кашлю та застуди.

  Не приймати довше 7 днів поспіль. Припиніть прийом ліків і зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас все ще є гарячка після 3 днів використання, у вас все ще є біль через 7 днів (або 5 днів, якщо ви лікуєте дитину) , якщо ваші симптоми погіршуються або якщо у вас висип на шкірі, постійний головний біль або будь-яке почервоніння чи набряк.

  Якщо вам потрібна операція чи медичне обстеження, завчасно повідомте хірурга або лікаря, якщо у вас є приймали ці ліки протягом останніх кількох днів.

  Зберігати при кімнатній температурі подалі від вологи та тепла. Не дозволяйте рідким лікам замерзати.

  Попередження

  Не використовуйте цей препарат, якщо протягом останніх 14 днів ви застосовували інгібітор МАО, наприклад ізокарбоксазид, лінезолід, метиленовий синій для ін’єкцій, фенелзин, разагілін, селегілін або транілципромін.

  Не приймайте більше цього препарату, ніж рекомендовано. Передозування ацетамінофену може пошкодити вашу печінку або спричинити смерть. Негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас нудота, біль у верхній частині живота, свербіж, втрата апетиту, темна сеча, глинистий стілець або жовтяниця (пожовтіння шкіри або очей).

  У рідкісних випадках ацетамінофен може викликати серйозну шкірну реакцію. Припиніть прийом цих ліків і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас почервоніння шкіри або висип, який поширюється та спричиняє утворення пухирів і лущення.

  Які інші препарати вплинуть Tylenol Children's Plus Cold

  Перед використанням Tylenol Children's Plus Cold порадьтеся з лікарем або фармацевтом, якщо ви також використовуєте будь-які інші препарати, включаючи ліки, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітаміни та рослинні продукти. Деякі ліки можуть викликати небажані або небезпечні ефекти при спільному застосуванні. Не всі можливі взаємодії перелічені в цьому посібнику з ліків.

  Прийом цього ліки з іншими препаратами, які викликають сонливість або сповільнюють дихання, можуть погіршити ці наслідки. Порадьтеся з лікарем, перш ніж приймати Tylenol Children's Plus Cold зі снодійним, наркотичним болезаспокійливим, м’язовим релаксантом або ліками від тривоги, депресії чи судом.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова