Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime

Загальна назва: Acetaminophen, Dextromethorphan, And Phenylephrine
Клас препарату: Комбінації верхніх дихальних шляхів

Використання Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime

Ацетамінофен є болезаспокійливим і гарячковим засобом.

Декстрометорфан пригнічує кашель. Він впливає на сигнали в мозку, які викликають кашльовий рефлекс.

Фенілефрин є протинабряковим засобом, який звужує кровоносні судини в носових проходах. Розширені кровоносні судини можуть спричинити закладеність носа (закладеність носа).

Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime – це комбінований препарат, який використовується для лікування головного болю, гарячки, болю в тілі, кашлю, закладеності носа та закладеності пазух, спричинених алергією. , звичайна застуда або грип.

Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime не лікує кашель, спричинений палінням, астму чи емфізему.

Tylenol Cold Multi-Symptom Денний час також можна використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime побічні ефекти

Зверніться за екстреною медичною допомогою, якщо у вас є будь-які з цих ознак алергічної реакції: кропив'янка; утруднення дихання; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

У рідкісних випадках ацетамінофен може викликати серйозну шкірну реакцію, яка може бути летальною. Це може статися, навіть якщо ви прийняли ацетамінофен в минулому і не було реакції. Припиніть прийом цих ліків і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас почервоніння шкіри або висип, який поширюється та спричиняє утворення пухирів і лущення. Якщо у вас така реакція, вам більше ніколи не слід приймати ліки, що містять ацетамінофен.

Tylenol Multi-Symptom Cold Daytime може викликати серйозні побічні ефекти. Припиніть використання Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас:

 • біль у грудях, швидке, повільне або нерівномірне серцебиття;

 • сильне запаморочення, відчуття, що ви можете втратити свідомість;
 • зміни настрою, сплутаність свідомості, галюцинації, судоми (конвульсії);

 • незначне сечовипускання або його відсутність;
 • нудота, біль у верхній частині живота, свербіж, втрата апетиту, темна сеча, глинистий стілець, жовтяниця (пожовтіння шкіри або очей); або
 • небезпечно високий кров'яний тиск (сильний головний біль, затуманення зору, дзижчання у вухах, занепокоєння, біль у грудях, нерівне серцебиття, судоми).
 • Поширені побічні ефекти Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime можуть включати:

 • запаморочення, слабкість, легкий головний біль;

  >
 • діарея, розлад шлунка;
 • сухість у роті, носі або горлі;
 • почуття нервозності, неспокою, дратівливості або тривоги; або
 • проблеми зі сном (безсоння).
 • Це неповний список побічних ефектів, можуть виникнути й інші. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

  Перед прийомом Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime

  Не використовуйте цей препарат, якщо ви приймали інгібітор МАО протягом останніх 14 днів. Може виникнути небезпечна лікарська взаємодія. Інгібітори МАО включають ізокарбоксазид, лінезолід, фенелзин, разагілін, селегілін і транілципромін.

  Не слід використовувати цей препарат, якщо у вас алергія на ацетамінофен, декстрометорфан або фенілефрин.

  Запитайте лікаря або фармацевта, чи безпечно вам приймати ці ліки, якщо у вас є інші захворювання, зокрема:

 • захворювання печінки, алкоголізм або якщо ви вживаєте більше 3 алкогольних напоїв на день;
 • високий кров'яний тиск, захворювання серця, ішемічна хвороба серця;
 • астма або ХОЗЛ, кашель зі слизом або кашель, спричинений палінням, емфізема або хронічний бронхіт;
 • діабет;
 • глаукома;
 • надмірна активність щитовидної залози;
 • епілепсія або інший судомний розлад;
 • феохромоцитома (пухлина надниркової залози); або
 • закупорка сечового міхура або інші проблеми з сечовипусканням.
 • Невідомо, чи Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime зашкодить ненародженій дитині. Не використовуйте цей препарат без поради лікаря, якщо ви вагітні.

  Ацетамінофен, декстрометорфан і фенілефрин можуть проникати в грудне молоко і завдати шкоди немовляті. Протинабрякові засоби також можуть уповільнити вироблення грудного молока. Не використовуйте цей препарат без поради лікаря, якщо ви годуєте дитину грудьми.

  Штучно підсолоджені ліки від застуди можуть містити фенілаланін. Якщо у вас фенілкетонурія (ФКУ), перевірте етикетку препарату, щоб дізнатися, чи містить продукт фенілаланін.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime

  Використовуйте точно відповідно до вказівок на етикетці або за призначенням лікаря. Не використовуйте у великих чи менших кількостях або довше, ніж рекомендовано. Ці ліки зазвичай приймають лише протягом короткого часу, доки симптоми не зникнуть.

  Не приймайте більше цього препарату, ніж рекомендовано. Передозування ацетамінофену може пошкодити вашу печінку або спричинити смерть.

  Не давайте цей препарат дітям молодше 4 років. Завжди проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж давати дитині ліки від кашлю чи застуди. У дуже маленьких дітей неправильне використання ліків від кашлю чи застуди може призвести до смерті.

  Відміряйте рідкі ліки за допомогою спеціального мірною ложкою або чашкою для ліків, а не звичайною столовою ложкою. Якщо у вас немає пристрою для вимірювання дози, попросіть його у свого фармацевта.

  Розчиніть один пакет порошку принаймні в 4 унціях води. Перемішайте цю суміш і випийте все відразу.

  Не приймайте більше 7 днів поспіль. Припиніть прийом ліків і зверніться до лікаря, якщо у вас все ще є лихоманка після 3 днів використання, у вас все ще є біль через 7 днів (або 5 днів, якщо ви лікуєте дитину), якщо ваші симптоми погіршуються, або якщо у вас є шкірний висип, постійний головний біль або будь-яке почервоніння чи набряк.

  Якщо вам потрібна операція чи медичне обстеження, завчасно повідомте хірурга чи лікаря, якщо ви приймали ці ліки протягом останніх кількох днів.

  Зберігайте при кімнатній температурі, подалі від вологи та тепла. Не допускайте замерзання рідких ліків.

  Попередження

  Не використовуйте цей препарат, якщо ви приймали інгібітор МАО протягом останніх 14 днів. Може виникнути небезпечна лікарська взаємодія. Інгібітори МАО включають ізокарбоксазид, лінезолід, фенелзин, разагілін, селегілін і транілципромін.

  Не приймайте більше цього препарату, ніж рекомендовано. Передозування ацетамінофену може пошкодити вашу печінку або спричинити смерть. Негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас нудота, біль у верхній частині живота, свербіж, втрата апетиту, темна сеча, глинистий стілець або жовтяниця (пожовтіння шкіри або очей).

  У рідкісних випадках ацетамінофен може викликати серйозну шкірну реакцію. Припиніть прийом цих ліків і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас почервоніння шкіри або висип, який поширюється та спричиняє утворення пухирів і лущення.

  Які інші препарати вплинуть Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime

  Інші препарати можуть взаємодіяти з Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime, включаючи ліки, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітаміни та продукти рослинного походження. Повідомте кожному зі своїх постачальників медичних послуг про всі ліки, які ви використовуєте зараз, і будь-які ліки, які ви починаєте або припиняєте використовувати.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова