Tylenol Cold Plus Flu Plus Cough Night

Загальна назва: Acetaminophen, Dextromethorphan, Doxylamine, And Phenylephrine
Клас препарату: Комбінації верхніх дихальних шляхів

Використання Tylenol Cold Plus Flu Plus Cough Night

Ацетамінофен є болезаспокійливим і гарячковим засобом.

Декстрометорфан пригнічує кашель. Він впливає на кашльовий рефлекс у мозку, який викликає кашель.

Доксиламін — це антигістамінний препарат, який зменшує дію природного хімічного гістаміну в організмі. Гістамін може викликати такі симптоми, як чхання, свербіж, сльозотеча та нежить.

Фенілефрин — це протинабряковий засіб, який звужує кровоносні судини в носових проходах. Розширені кровоносні судини можуть спричинити закладеність носа (закладеність носа).

Tylenol Cold Plus Flu Plus Cough Night — це комбінований препарат, який використовується для лікування головного болю, гарячки, болю в тілі, кашлю, нежиті, чхання, свербіння та сльозотеча внаслідок алергії, звичайної застуди або грипу.

Tylenol Cold Plus Flu Plus Cough Night не лікує кашель, спричинений палінням, астмою або емфіземою.

Tylenol Cold Plus Flu Plus Cough Night можна також використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Tylenol Cold Plus Flu Plus Cough Night побічні ефекти

Зверніться за екстреною медичною допомогою, якщо у вас є ознаки алергічної реакції: кропив’янка; утруднене дихання; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

У рідкісних випадках ацетамінофен може викликати серйозну шкірну реакцію, яка може бути летальною. Це може статися, навіть якщо ви прийняли ацетамінофен в минулому і не було реакції. Припиніть прийом цих ліків і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас почервоніння шкіри або висип, який поширюється та спричиняє утворення пухирів і лущення. Якщо у вас така реакція, вам більше ніколи не слід приймати ліки, що містять ацетамінофен.

Цей препарат може викликати серйозні побічні ефекти. Припиніть використання цього препарату та негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас:

 • швидке серцебиття або тріпотіння у грудях;
 • запаморочення, ніби ви можете втратити свідомість;
 • занепокоєння, галюцинації, відчуття страху;
 • незначне сечовипускання або його відсутність;
 • блідість шкіри, незвичайна слабкість;
 • нудота, біль у верхній частині живота, свербіж, втрата апетиту, темна сеча, глинистий стілець, жовтяниця (пожовтіння шкіри або очей); або
 • небезпечно високий кров'яний тиск (сильний головний біль, розмитість зору, дзижчання у вухах, біль у грудях, задишка, нерівне серцебиття, судоми).

  Поширені побічні ефекти Tylenol Cold Plus Flu Plus Cough Night можуть включати:

 • сонливість;
 • запор, діарея, розлад шлунка, блювання; або
 • почуття неспокою або збудження.
 • Це неповний перелік побічних ефектів, можуть виникнути й інші. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

  Перед прийомом Tylenol Cold Plus Flu Plus Cough Night

  Не слід використовувати ці ліки, якщо у вас алергія на ацетамінофен, декстрометорфан, доксиламін або фенілефрин.

  Не використовуйте цей препарат, якщо ви приймали інгібітор МАО протягом останніх 14 днів. Може виникнути небезпечна лікарська взаємодія. Інгібітори МАО включають ізокарбоксазид, лінезолід, метиленовий синій для ін’єкцій, фенелзин, разагілін, селегілін і транілципромін.

  Запитайте лікаря або фармацевта, чи безпечно вам приймати ці ліки, якщо у вас є інші захворювання, зокрема:

 • захворювання печінки, цироз, алкоголізм в анамнезі або якщо ви вживаєте більше 3 алкогольних напоїв на день;
 • захворювання серця, ішемічна хвороба серця;
 • блокування шлунково-кишкового тракту (шлунок або кишечник);
 • обструкція сечового міхура або інші проблеми з сечовипусканням;
 • глаукома;
 • феохромоцитома (пухлина надниркової залози);
 • надмірна активність щитовидної залози; або
 • якщо ви приймаєте калій (Cytra, Epiklor, K-Lyte, K-Phos, Kaon, Klor-Con, Polycitra, Urocit-K).
 • Невідомо, чи зашкодить цей препарат ненародженій дитині. Не використовуйте цей препарат без поради лікаря, якщо ви вагітні.

  Tylenol Cold Plus Flu Plus Cough Night може проникнути в грудне молоко та завдати шкоди немовляті. Антигістамінні та протинабрякові засоби також можуть уповільнити вироблення грудного молока. Не використовуйте цей препарат без поради лікаря, якщо ви годуєте дитину грудьми.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Tylenol Cold Plus Flu Plus Cough Night

  Використовуйте точно відповідно до вказівок на етикетці або за призначенням лікаря. Не використовуйте у великих чи менших кількостях або довше, ніж рекомендовано. Ці ліки зазвичай приймають лише протягом короткого часу, доки симптоми не зникнуть.

  Не приймайте більше цього препарату, ніж рекомендовано. Передозування ацетамінофену може пошкодити вашу печінку або спричинити смерть.

  Не давайте цей препарат дітям молодше 4 років. Завжди проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж давати дитині ліки від кашлю чи застуди. У дуже маленьких дітей може настати смерть через неправильне використання ліків від кашлю та застуди.

  Не подрібнюйте, не жуйте або розбити таблетку з пролонгованим вивільненням. Проковтнути цілим. Якщо розбити таблетку, може одночасно вивільнитися надто велика кількість препарату.

  Відміряйте рідкі ліки дозуючим шприцом, що входить до комплекту, або спеціальною мірною ложкою чи склянкою для ліків. Якщо у вас немає пристрою для вимірювання дози, попросіть його у свого фармацевта.

  Кипніть шипучі таблетки в склянку води (принаймні 4 унції або півсклянки). Перемішайте цю суміш і випийте все відразу.

  Не приймайте більше 7 днів поспіль. Припиніть прийом ліків і зверніться до лікаря, якщо у вас все ще є лихоманка після 3 днів використання, у вас все ще є біль через 7 днів (або 5 днів, якщо ви лікуєте дитину), якщо ваші симптоми погіршуються, або якщо у вас є шкірний висип, постійний головний біль або будь-яке почервоніння чи набряк.

  Якщо вам потрібна операція чи медичне обстеження, завчасно повідомте хірурга чи лікаря, якщо ви приймали ці ліки протягом останніх кількох днів.

  Зберігайте при кімнатній температурі, подалі від вологи та тепла. Не допускайте замерзання рідких ліків.

  Попередження

  Не використовуйте цей препарат, якщо ви приймали інгібітор МАО протягом останніх 14 днів. Може виникнути небезпечна лікарська взаємодія. Інгібітори МАО включають ізокарбоксазид, лінезолід, метиленовий синій для ін’єкцій, фенелзин, разагілін, селегілін і транілципромін.

  Не приймайте більше цього препарату, ніж рекомендовано. Передозування ацетамінофену може пошкодити вашу печінку або спричинити смерть. Негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас нудота, біль у верхній частині живота, свербіж, втрата апетиту, темна сеча, глинистий стілець або жовтяниця (пожовтіння шкіри або очей).

  У рідкісних випадках ацетамінофен може викликати серйозну шкірну реакцію. Припиніть прийом цих ліків і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас почервоніння шкіри або висип, який поширюється та спричиняє утворення пухирів і лущення.

  Які інші препарати вплинуть Tylenol Cold Plus Flu Plus Cough Night

  Перед використанням цього препарату порадьтеся з лікарем або фармацевтом, якщо ви також використовуєте будь-які інші препарати, включаючи ліки, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітаміни та рослинні продукти. Деякі ліки можуть викликати небажані або небезпечні ефекти при спільному застосуванні. Не всі можливі взаємодії перелічені в цьому посібнику з ліків.

  Прийом цього ліки з іншими препаратами, які викликають сонливість або сповільнюють дихання, можуть погіршити ці наслідки. Порадьтеся з лікарем, перш ніж приймати Tylenol Cold Plus Flu Plus Cough Night разом зі снодійним, наркотичним болезаспокійливим, м’язовим релаксантом або ліками від тривоги, депресії чи судом.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова