Vi-Sudo

Загальна назва: Pseudoephedrine And Triprolidine
Клас препарату: Комбінації верхніх дихальних шляхів

Використання Vi-Sudo

Vi-Sudo — це комбінація антигістамінних і протинабрякових засобів, яка використовується для лікування нежиті або закладеності носа, чхання, свербежу, сльозотечі та закладеності пазух, спричинених алергією чи застудою.

Vi-Sudo також можна використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Vi-Sudo побічні ефекти

Зверніться за екстреною медичною допомогою, якщо у вас є ознаки алергічної реакції: кропив’янка; утруднене дихання; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

Vi-Sudo може викликати серйозні побічні ефекти. Припиніть використовувати Vi-Sudo та негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас:

 • сильне запаморочення;
 • нервозність ;
 • проблеми зі сном; або
 • високий кров'яний тиск (сильний головний біль, стукіт у шиї чи вухах).
 • Загальна сторона ефекти Vi-Sudo можуть включати:

 • запаморочення, сонливість;
 • сухість у роті, носі або горлі ;
 • запор;
 • затуманення зору; або
 • почуття неспокою або збудження (особливо у дітей).
 • Це неповний перелік побічних ефектів і інші можуть виникнути. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

  Перед прийомом Vi-Sudo

  Ви не повинні використовувати Vi-Sudo, якщо у вас алергія на псевдоефедрин або трипролідин.

  Не використовуйте Vi-Sudo, якщо ви застосовували інгібітор МАО протягом останніх 14 днів. Може виникнути небезпечна лікарська взаємодія. Інгібітори МАО включають ізокарбоксазид, лінезолід, метиленовий синій для ін’єкцій, фенелзин, транілципромін та інші.

  Запитайте лікаря або фармацевта, чи безпечно використовувати ці ліки, якщо у вас коли-небудь було:

 • астма або інший розлад дихання, наприклад емфізема або хронічний бронхіт;
 • високий кров'яний тиск, захворювання серця;
 • глаукома;
 • цукровий діабет; або
 • розлад щитовидної залози.
 • Порадьтеся з лікарем перед використанням цього препарату, якщо ви вагітні або годуєте грудьми.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Vi-Sudo

  Використовуйте точно відповідно до вказівок на етикетці або за призначенням лікаря. Ліки від застуди чи кашлю призначені лише для короткочасного використання, доки симптоми не зникнуть.

  Відміряйте рідкі ліки шприцом або дозувальником (не кухонною ложкою), що входить у комплект.

  Завжди дотримуйтеся вказівок на етикетці ліків щодо дачі ліків від кашлю чи застуди дитині. Не використовуйте ліки лише для того, щоб зробити дитину сонною. Смерть може настати через неправильне використання ліків від кашлю чи застуди у дуже маленьких дітей.

  Зателефонуйте своєму лікарю, якщо ваші симптоми не зникають. покращиться після 7 днів лікування або якщо у вас гарячка з головним болем, кашлем або висипом на шкірі.

  Якщо вам потрібна операція чи медичні обстеження, завчасно повідомте хірурга або лікаря, чи ви приймали цей препарат протягом останніх кількох днів.

  Зберігати при кімнатній температурі подалі від вологи та тепла.

  Попередження

  Не використовуйте ліки, щоб викликати сонливість дитини. Зловживання цим ліками може спричинити смерть дуже маленьких дітей.

  Які інші препарати вплинуть Vi-Sudo

  Порадьтеся з лікарем або фармацевтом, перш ніж використовувати інші ліки, які можуть спричинити сонливість (наприклад, опіоїди, ліки для сну, засоби для розслаблення м’язів або ліки від тривоги чи судом). Тут перераховано не всі можливі взаємодії.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова