Tylenol Childrens Plus Cough and Runny Nose

Загальна назва: Acetaminophen, Chlorpheniramine, And Dextromethorphan
Клас препарату: Комбінації верхніх дихальних шляхів

Використання Tylenol Childrens Plus Cough and Runny Nose

Ацетамінофен — це болезаспокійливий і жарознижувальний засіб.

Хлорфенірамін — це антигістамінний препарат, який зменшує дію природного хімічного гістаміну в організмі. Гістамін може викликати такі симптоми, як чхання, свербіж, сльозотеча та нежить.

Декстрометорфан є засобом, що пригнічує кашель. Він впливає на кашльовий рефлекс у мозку, який викликає кашель.

Tylenol Childrens Plus Cough and Runny Nose — це комбінований препарат, який використовується для лікування головного болю, лихоманки, болю в тілі, кашлю, нежиті, чхання, свербіння та сльозоточивість очей, спричинена алергією, звичайною застудою або грипом.

Tylenol Childrens Plus Cough and Runny Nose не лікує кашель, спричинений палінням, астмою чи емфіземою.

Tylenol Childrens Plus Cough and Runny Nose можна також використовувати для цілей, не зазначених у цьому посібнику для лікування.

Tylenol Childrens Plus Cough and Runny Nose побічні ефекти

Зверніться за екстреною медичною допомогою, якщо у вас є ознаки алергічної реакції: кропив’янка; утруднене дихання; набряк вашого обличчя, губ, язика або горла.

У рідкісних випадках ацетамінофен може викликати серйозну шкірну реакцію, яка може бути летальною. Це може статися, навіть якщо ви прийняли ацетамінофен в минулому і не було реакції. Припиніть прийом цих ліків і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас почервоніння шкіри або висип, який поширюється та спричиняє утворення пухирів і лущення. Якщо у вас така реакція, вам більше ніколи не слід приймати ліки, що містять ацетамінофен.

Ліки можуть викликати серйозні побічні ефекти. Припиніть використання ліків і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас:

 • сильний головний біль, судоми (конвульсії);
 • швидке, стукаюче або нерівномірне серцебиття;
 • сплутаність свідомості, галюцинації, сильне запаморочення або сонливість, уповільнене або поверхневе дихання;
 • тремор, неспокійні рухи м’язів;
 • невелике сечовипускання або його відсутність;
 • симптоми грипу, легке утворення синців, незвичайна кровотеча блідість шкіри, слабкість, запаморочення; або
 • нудота, біль у верхній частині живота, свербіж, втрата апетиту, темна сеча, глинистий стілець, жовтяниця (пожовтіння шкіри або очей).
 • Побічні ефекти, такі як сухість у роті, запор і сплутаність свідомості, можуть бути більш імовірними у літніх людей.

  Поширені побічні ефекти Tylenol Childrens Plus Cough і нежить може включати:

 • головний біль, проблеми зі сном (безсоння);
 • розлад шлунка, діарея або запор;
 • сухість очей, затуманення зору, сухість у роті або носі;
 • легке запаморочення або сонливість, проблеми з концентрацією;
 • почуття неспокою або збудження (особливо у дітей); або
 • помірний шкірний висип.
 • Це неповний перелік побічних ефектів, можуть виникнути й інші. Зателефонуйте своєму лікарю, щоб отримати медичну консультацію щодо побічних ефектів. Ви можете повідомити про побічні ефекти FDA за номером 1-800-FDA-1088.

  Перед прийомом Tylenol Childrens Plus Cough and Runny Nose

  Не використовуйте цей препарат, якщо ви приймали інгібітор МАО протягом останніх 14 днів. Може виникнути небезпечна лікарська взаємодія. Інгібітори МАО включають фуразолідон, ізокарбоксазид, лінезолід, фенелзин, разагілін, селегілін і транілципромін.

  Не слід використовувати цей препарат, якщо у вас алергія на ацетамінофен (тайленол), хлорфенірамін або декстрометорфан.

  Порадьтеся з лікарем або фармацевтом, перш ніж приймати ці ліки, якщо у вас є якісь захворювання, зокрема:

 • астма або ХОЗЛ, кашель зі слизом або кашель, спричинений палінням, емфізема або хронічний бронхіт;
 • закупорка у вашому шлунку чи кишечнику;
 • захворювання печінки, цироз, алкоголізм в анамнезі або якщо ви вживаєте більше 3 алкогольних напоїв на день;
 • захворювання нирок;
 • збільшення простати, проблеми з сечовипусканням;
 • глаукома; або
 • якщо ви приймаєте калій (Cytra, Epiklor, K-Lyte, K-Phos, Kaon, Klor-Con, Polycitra, Urocit-K).
 • Невідомо, чи зашкодить цей препарат ненародженій дитині. Не використовуйте ліки від кашлю та застуди без поради лікаря, якщо ви вагітні.

  Це ліки може проникати в грудне молоко та може завдати шкоди немовляті. Антигістамінні препарати також можуть уповільнити вироблення грудного молока. Не використовуйте ліки від кашлю та застуди без поради лікаря, якщо ви годуєте дитину грудьми.

  Штучно підсолоджені рідкі ліки можуть містити фенілаланін. Перевірте етикетку ліків, якщо у вас фенілкетонурія (ФКУ).

  Завжди проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж давати дитині ліки від кашлю чи застуди. У дуже маленьких дітей може настати смерть через неправильне використання ліків від кашлю та застуди.

  Пов'язати наркотики

  Як використовувати Tylenol Childrens Plus Cough and Runny Nose

  Використовуйте точно відповідно до вказівок на етикетці або за призначенням лікаря. Не використовуйте довше, ніж рекомендовано. Ліки від кашлю та застуди зазвичай приймають лише протягом короткого часу, доки симптоми не зникнуть.

  Не приймайте більше цього препарату, ніж рекомендовано. Передозування ацетамінофену може пошкодити вашу печінку або спричинити смерть.

  Відміряйте рідкі ліки дозуючим шприцом, що входить до комплекту, або спеціальною мірною ложкою чи склянкою для ліків. Якщо у вас немає пристрою для вимірювання дози, попросіть його у свого фармацевта.

  Припиніть прийом ліків і зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас все ще є гарячка через 3 дні або ви все ще відчуваєте біль через 10 днів (або 5 днів при лікуванні дитини). Також зателефонуйте своєму лікарю, якщо ваші симптоми погіршаться або якщо у вас з’явиться почервоніння чи набряк.

  Якщо вам потрібна операція чи медичні обстеження, заздалегідь повідомте хірурга або лікаря, якщо ви приймали ці ліки протягом останні кілька днів.

  Зберігати при кімнатній температурі подалі від вологи та тепла. Не допускайте замерзання рідких ліків.

  Попередження

  Не використовуйте цей препарат, якщо ви приймали інгібітор МАО протягом останніх 14 днів. Може виникнути небезпечна лікарська взаємодія. Інгібітори МАО включають ізокарбоксазид, лінезолід, фенелзин, разагілін, селегілін і транілципромін.

  Не приймайте більше цього препарату, ніж рекомендовано. Передозування ацетамінофену може пошкодити вашу печінку або спричинити смерть. Негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас нудота, біль у верхній частині живота, свербіж, втрата апетиту, темна сеча, глинистий стілець або жовтяниця (пожовтіння шкіри або очей).

  У рідкісних випадках ацетамінофен може викликати серйозну шкірну реакцію. Припиніть прийом цих ліків і негайно зателефонуйте своєму лікарю, якщо у вас почервоніння шкіри або висип, який поширюється та спричиняє утворення пухирів і лущення.

  Які інші препарати вплинуть Tylenol Childrens Plus Cough and Runny Nose

  Перед використанням цього препарату порадьтеся з лікарем або фармацевтом, якщо ви також використовуєте будь-які інші препарати, включаючи ліки, що відпускаються за рецептом і без рецепта, вітаміни та рослинні продукти. Деякі ліки можуть викликати небажані або небезпечні ефекти при спільному застосуванні. Не всі можливі взаємодії перелічені в цьому посібнику з ліків.

  Прийом цього ліки з іншими препаратами, які викликають сонливість або сповільнюють дихання, можуть погіршити ці наслідки. Порадьтеся з лікарем, перш ніж приймати Tylenol Childrens Plus проти кашлю та нежиті разом зі снодійним, наркотичним болезаспокійливим, м’язовим релаксантом або ліками від тривоги, депресії чи судом.

  Відмова від відповідальності

  Було докладено всіх зусиль, щоб інформація, надана Drugslib.com, була точною, до -дата та повна, але жодних гарантій щодо цього не надається. Інформація про ліки, що міститься тут, може бути чутливою до часу. Інформація Drugslib.com була зібрана для використання медичними працівниками та споживачами в Сполучених Штатах, тому Drugslib.com не гарантує, що використання за межами Сполучених Штатів є доцільним, якщо спеціально не вказано інше. Інформація про ліки Drugslib.com не схвалює ліки, не ставить діагноз пацієнтів і не рекомендує терапію. Інформація про ліки на Drugslib.com – це інформаційний ресурс, призначений для допомоги ліцензованим медичним працівникам у догляді за їхніми пацієнтами та/або для обслуговування споживачів, які розглядають цю послугу як доповнення, а не заміну досвіду, навичок, знань і суджень у сфері охорони здоров’я. практиків.

  Відсутність попередження щодо певного препарату чи комбінації ліків у жодному разі не слід тлумачити як вказівку на те, що препарат чи комбінація препаратів є безпечними, ефективними чи прийнятними для будь-якого конкретного пацієнта. Drugslib.com не несе жодної відповідальності за будь-які аспекти медичної допомоги, що надається за допомогою інформації, яку надає Drugslib.com. Інформація, що міститься в цьому документі, не має на меті охопити всі можливі способи використання, інструкції, запобіжні заходи, попередження, лікарські взаємодії, алергічні реакції чи побічні ефекти. Якщо у вас є запитання щодо препаратів, які ви приймаєте, зверніться до свого лікаря, медсестри або фармацевта.

  Популярні ключові слова